W nowej dostawie pojawiły się wygodne spodnie, jeansy i sukienki. Letnie sukienki Lisa Campione, Jocavi i Denev to idealna propozycja dla tych pań, które szukają kreacji na komunię lub czerwcowe wesela. Świetnie skrojone sukienki w modne kwiaty i groszki podkreślają atuty sylwetki. Ceny zaczynają się od 100 zł.

Ci, którzy szukają niezobowiązujących ubrań na weekendowy wyjazd w góry czy do pracy w biurze, nie będą zawiedzeni. Na wieszakach wiszą doskonale skrojone koszule w modną kratkę, dzianinowe bluzy i spodnie. 

Za spodnie, które w sklepie firmowym kosztują nawet 500 zł, zapłacimy 100 zł. Męskie koszule Claudio Campione są po 70 zł, bluzy i swetry - od 100 zł. Na kiermaszu kupimy ubrania z letnich i wiosennych kolekcji. Dla miłośników dobrej mody i doskonałej jakości ubrań to nie lada gratka.

Kiermasz potrwa do końca maja i raz w tygodniu na wieszakach pojawią się nowe modele, dlatego warto regularnie zaglądać do budynku dawnej Pabii przy ul. Warszawskiej 44/50, do pok. 101 i 109 na I piętrze. Kiermasz jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.