1. Ochrona dziecka w każdym miejscu

  2. Jak zabezpieczyć osoby starsze?

  3. Prosty sposób na ochronę czworonoga

  4. Bezpieczny samochód w kilku prostych krokach

Okazuje się, że zakup dobrego ubezpieczenia to nie jedyna rzecz, jaką należy zrobić, aby zapewnić ochronę bliskim. Sprawdź, które usługi z oferty https://bezpiecznarodzina.pl/ warto wybrać, abyś mógł ochronić swoich najbliższych.

Ochrona dziecka w każdym miejscu

Wielu rodziców zamartwia się o to, gdzie po szkole podziewa się ich dziecko. Wystarczy jednak dać swoim pociechom zegarek gps dla dziecka, a będzie można poznać jego aktualną lokalizację. Takie urządzenia w połączeniu z pakietem bezpieczna rodzina, zapewniają również dostęp do innych funkcji, które mogą uchronić przed tragedią w kryzysowej sytuacji. 

Jak zabezpieczyć osoby starsze?

Podobny problem może się pojawić z osobami starszymi, zwłaszcza jeżeli seniorzy przez cały czas odmawiają skorzystania z opiekunki lub wspólnego zamieszkania. Zamiast co chwilę dzwonić do rodziców lub dziadków, sprezentuj im zegarek gps dla seniora, który poinformuje cię o samopoczuciu bliskich, a dodatkowo dowiesz się, jeżeli senior oddali się od stałego miejsca pobytu. Podobnie funkcje ma opaska gps dla seniora, dlatego już teraz zajrzyj na stronę rozwiązań dedykowanych bezpiecznej rodzinie, a na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla wszystkich bliskich, których chcesz objąć ochroną.

Prosty sposób na ochronę czworonoga

Mogłoby się wydawać, że to pies powinien ochraniać domowników i całą posesję, a właściciele nie muszą się o niego martwić. W praktyce jednak często dochodzi do sytuacji, gdy zwierze oddala się od swojego domu, co bywa bardzo stresujące dla całej rodziny. W takich przypadkach warto mieć lokalizator gps dla psa i kota, co pozwoli łatwo odnaleźć zwierzę.

Bezpieczny samochód w kilku prostych krokach

Bogata oferta usług, które ułatwią ci ochronę bliskich, może zostać rozbudowana między innymi o gps do samochodu. Chociaż na co dzień takie rozwiązanie nie jest potrzebne, to jeżeli ktoś ukradnie ci auto, będziesz mógł je łatwo namierzyć. Po zakupie modułu wystarczy zamontować go w samochodzie i ustawić potrzebne funkcje w aplikacji. Dzięki temu otrzymasz wiadomość za każdym razem, gdy auto przekroczy ustawioną strefę lub przekroczy dopuszczalną prędkość.