Aplikacja Orange Flex – co to jest i jak działa?

Orange Flex to sieć komórkowa w aplikacji mobilnej, która działa w formie subskrypcji. Usługa jest bardzo wygodna, bo wszystko załatwisz bez podpisywania papierów, wizyt w salonie czy dzwonienia na infolinię. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex na smartfona (linki do sklepów Google Play i App Store znajdziesz pod adresem: https://flex.orange.pl/).

Po założeniu konta dla Ciebie lub dla Firm w apce Orange Flex, zaznaczasz 1 z 4 Planów komórkowych, który najbardziej Ci odpowiada, a w każdej chwili możesz go zmienić na inny. Wybierasz też, czy chcesz nowy numer, czy przenosisz stary – i kiedy chcesz to zrobić. Tradycyjną kartę SIM, która przyjdzie do Ciebie bezpłatnym kurierem, możesz także zastąpić eSIM-em. Następnie wrzucasz selfie i zdjęcie dokumentu w aplikację Orange Flex, żeby potwierdzić, że Ty to Ty. A na koniec wybierasz już tylko metodę płatności.

Możesz podpiąć kartę płatniczą i zapomnieć o miesięcznych opłatach, które robią się automatycznie do momentu, gdy zrezygnujesz z usługi (brak okresu wypowiedzenia). Albo jeśli wolisz, to zasilasz BLIKIEM konto Flex i to stąd będą pobierane środki. Tak czy inaczej – zero przelewów. Co więcej, dzięki obecnej promocji,, przez pierwsze 3 miesiące w Orange Flex zapłacisz tylko 1 zł/miesiąc, bez względu na wybrany Plan.

Orange Flex – elastyczna oferta, którą zmieniasz, kiedy chcesz

W Orange Flex masz do wyboru 4 różne Plany komórkowe, a w każdym nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Wybierasz więc ten, który da Ci tyle gigabajtów miesięcznie, ile potrzebujesz. 

 1. Plan 15 GB to 25 zł/miesiąc;

 2. Plan 30 GB to 30 zł/miesiąc;

 3. Plan 50 GB to 50 zł/miesiąc;

 4. Plan 100 GB to 80 zł/miesiąc i możliwość korzystania z sieci 5G.

Do tego Orange Flex oferuje w swojej aplikacji dodatkowe usługi, które wygodnie włączasz i wyłączasz kiedy chcesz. Social Pass, czyli korzystanie bez limitu danych z mediów społecznościowych, dostajesz już w cenie Planu. Ofertę Orange Flex możesz też jednak rozbudować o:

 • Music Pass (nielimitowany internet podczas słuchania wybranych serwisów muzycznych);

 • Video Pass (brak limitu danych na serwisy streamingowe z materiałami video);

 • Game Pass (korzystanie z serwisów takich jak m.in. Twitch i Discord bez zużycia GB).

 • Pakiety GB w roamingu;

 • Pakiety na połączenia międzynarodowe oraz SMS/MMS za granicę.

Dlaczego jeszcze warto być Flex z Orange?

Aplikacja Orange Flex to nie tylko elastyczna oferta, brak przelewów i wygodne zarządzanie kontem. Dodatkowo możesz też:

 • Zamówić dodatkową kartę SIM/eSIM z Twoim numerem za 0 zł;

 • Korzystać z HBO GO przez pierwszy miesiąc za 0 zł;

 • Dzielić się GB ze znajomymi, którzy też są Flex;

 • Zarabiać za polecenie oferty Orange Flex (70 zł dla Ciebie, 30 zł dla osoby, która dołącza do Flexa);

 • Znaleźć zniżki i kody promocyjne na usługi Orange i partnerów w Klubie Flex;

 • Kupić smartfony, smartwatche i inny sprzęt elektroniczny w Sklepie Flex w aplikacji i polować na cykliczne promocje jak Okazja miesiąca, Flex Nocą, czy Flex Hour.