Zaprojektuj sypialnię swoich marzeń!

W sypialni spędzamy połowę naszego życia zbierając i regenerując siły. Dlatego to pomieszczenie, które powinno być doskonale przemyślane – jednocześnie przytulne i funkcjonalne. Poznając w trakcie warsztatów sekrety, złote zasady oraz sztuczki przydatne podczas urządzania sypialni, samodzielnie stworzymy swoje wymarzone wnętrze i przekonamy się, że komfort snu można znacznie poprawić już dzięki drobnym zmianom.

Sprytne przechowywanie

Sprytne i funkcjonalne przechowywanie to recepta na zachowanie porządku w każdym pomieszczeniu. Wystarczy stworzyć system, które pomoże nam zaoszczędzić lub efektywnie wykorzystać cenne centymetry. Ważne, aby wiedzieć skąd czerpać inspiracje, o czym nie zapomnieć, a czego unikać przy tworzeniu własnego systemu.

Warsztaty odbędą się w weekend 24 i 25 października na terenie IKEA Łódź (w części biurowej). Zapisy na zajęcia z projektowania sypialni odbywają się poprzez stronę http://www.ikea-warsztaty.pl/zapisz-sie?id=114, natomiast na warsztaty ze sprytnego przechowywania można się zapisać pod linkiem http://www.ikea-warsztaty.pl/zapisz-sie?id=113.