W poniedziałek Port Łódź opanowały nietypowe zwierzęta terraryjne. Wielbiciele egzotycznych przedstawicieli królestwa zwierząt, a także osoby, które tym ciekawym okazom wolą przyglądać się z dystansu, mogą podziwiać ekspozycję do niedzieli włącznie. Goście wystawy „W sieci” zapoznają się z gekonami lamparcimi, kameleonami, wężami, żabami rogatymi, drzewołazami, skorpionami i wieloma innymi zwierzętami, które, jak zapewniają opiekunowie, w rzeczywistości są o wiele bardziej przyjazne, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Otoczone troskliwą opieką właścicieli, nie stanowią dla odwiedzających żadnego zagrożenia.

Dodatkowo, wizytę w Porcie Łódź zapowiedzieli też bohaterowie filmu „Madagaskar”. 24 i 25 maja (sobota i niedziela) w centrum handlowym będzie można spotkać uwielbianego Króla Juliana, lwa Alexa i zebrę Marty. Filmowe postacie zawitają tu w godzinach 11.00-18.00. Dla zwiedzających przygotowano szereg konkursów z nagrodami.

Wstęp na wystawę, zlokalizowaną obok sklepu IKEA, jest bezpłatny. Wystawę można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia centrum.