Młodzi ludzie zazwyczaj inspirują się podobnymi trendami, dlatego na nikogo nie dziwi, że na korytarzach można spotkać podobnie ubrane osoby. Żeby podkreślić swoją indywidualność, możesz wykorzystać spersonalizowane dodatki, takie jak plecak z nadrukiem. Zobacz, jakie wzory są aktualnie na topie!

Plecak czy worek z nadrukiem?

Plecak szkolny musi być pojemny i funkcjonalny, aby pomieścić podręczniki oraz niezbędne przybory. Niektórzy jednak zamiast typowego tornistra wolą torbę lub worek. Wybór wariantu zależy wyłącznie od Twoich preferencji i potrzeb. Powinieneś również zwrócić uwagę na to, czy plecak ma Ci służyć również poza szkołą jako ekwipunek na czas podróży, czy torba na trening. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, masz możliwość spersonalizowania produktu.

Gdzie kupić worki i plecaki z nadrukiem?

W tradycyjnych sklepach znajdziesz wiele gotowych wzorów toreb i tornistrów. Jeżeli jednak zależy Ci na indywidualności, plecak szkolny z nadrukiem zamówisz w firmie takiej jak MegaKoszulki: https://www.megakoszulki.pl/plecaki-k756. Zajmuje się ona produkcją gadżetów reklamowych, a także realizuje indywidualne zamówienia na worki i plecaki z nadrukiem. Masz możliwość samodzielnego opracowania projektu lub skorzystania z jednego z gotowych wzorów, które możesz dodatkowo spersonalizować. Zobacz, jakie propozycje plecaków z nadrukiem będą odpowiednie do szkoły!

Czarny plecak z nadrukiem dla dziewczyny

Czarny plecak z nadrukiem

Uniwersalnym, a zarazem modnym wzorem w ostatnich sezonach, jest motyw z diamentem. Takie ozdoby można zauważyć nie tylko na odzieży, ale także na biżuterii czy praktycznych gadżetach. Klejnot może być także doskonałym motywem dekorującym czarny plecak z nadrukiem dla dziewczyny, która chce wyglądać modnie, a jednocześnie wyróżnić się na tle koleżanek.

Worek plecak z nadrukiem

Worek plecak z nadrukiem

Niektórzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność, jaką daje worek. Nie ma w nim przegródek, jednak jest bardzo pojemny, dlatego sprawdzi się np. na strój na w-f lub na szkolną wycieczkę. Wśród ciekawych wzorów można wyróżnić motyw jelenia wykonanego w formie geometrycznej bryły. Takie artystyczne wzory są nie tylko modne, ale także świadczą o zamiłowaniu do sztuki i indywidualizmie.

Plecak z nadrukiem na zamówienie