30 stycznia w godz. 11.00 - 16.00 na lodowisku w Porcie Łódź nie zabraknie zimowych atrakcji dla łyżwiarzy w każdym wieku. O każdej pełnej godzinie na tafli 10 dwuosobowych drużyn będzie mogło zmierzyć się w zawodach i zawalczyć o nagrody.

– Do wzięcia udziału w konkursach na lodowisku zapraszamy wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. – O każdej pełnej godzinie na taflę będzie mogło wkroczyć 10 kolejnych par.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają upominki i pamiątkowe dyplomy. Na zdobywców miejsc na podium czekają medale i nagrody: za I miejsce – bon na zakupy w sklepie IKEA o wartości 200 zł, za II miejsce – zaproszenie do restauracji Sphinx&Wook o wartości 100 zł, za III miejsce – zestaw upominków od Portu Łódź. Medale, zestawy nagród i upominki za uczestnictwo w zabawie będą rozdawane co godzinę.

Specjalne bonusy czekają na posiadaczy karty IKEA Family. Każdy posiadacz karty będzie mógł poczęstować się na patio grochówką. Ponadto tura zawodów, która rozpocznie się o godz. 12.00, przeznaczona jest dla zawodników posiadających kartę i będących członkami „Klubu miłośników domu”.

Zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji będzie pokaz łyżwiarski w wykonaniu uczestników programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” – Sławka Borowieckiego i Sherri Kennedy. Odbędzie się on o godz. 16.00.