Słoneczna pogoda sprzyja zmianom w szafie. Dowiedzą się o tym wszyscy klienci Portu Łódź, którzy w niedzielę udadzą się do sklepu H&M, w którym będą na nich czekać promocje sięgające 50%. Przy odrobinie szczęścia trafią na ubrania, które kupią już za 20 zł. Rabaty dla klientów zaplanowały też sklepy Mon Amie, Orsay, Mohito, Reserved i KappAhl. W pierwszym obniżki na garderobę sięgną 25%.

Z myślą o klientach, którzy nie wyobrażają sobie wymarzonego zestawu bez odpowiednich butów, promocje przygotowały salony CCC, Lasocki i Altero. 13 kwietnia będzie można dokonać w nich zakupów, za które zapłacimy o 20% mniej.

Aby przygotować cerę na coraz cieplejsze dni, warto zajrzeć do Celebrities Nail Bar, który 13 kwietnia zaoferuje zabieg mikrodermabrazji taniej o 15%. Z kolei salon Organique zaproponuje klientom 20-procentowy rabat przy zakupach za minimum 50 zł. Coś dla siebie znajdą też ci, którzy z przyjemnością odpoczywają przy kubku dobrej herbaty. Będą oni mogli skorzystać z promocji sklepu Five o’clock, który zaproponuje 10-procentowy rabat na zielone i czarne aromatyzowane odmiany.

To nie wszystkie promocje, jakie czekają na klientów Portu Łódź podczas Dnia Wielkich Promocji. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl.