Szafki na buty powinny pomagać w uporządkowaniu obuwia, a jednocześnie nie zajmować zbyt dużej przestrzeni. Rozwiązania przygotowane przez IKEA dla tych przestrzeni są bardzo funkcjonalne, a przy tym designerskie. Nowoczesna szafka na buty Trones (129,99 zł/3  sztuki), dostępna w pięciu kolorach, to mebel, który dopasuje się do naszych potrzeb. Poszczególne jego części możemy ustawić pionowo lub poziomo, w zależności od miejsca, którym dysponujemy. Także szafki Tjusig (79,99 zł) możemy ustawić jedna na drugiej, dzięki czemu jednocześnie zyskamy więcej miejsca na buty i zaoszczędzimy trochę przestrzeni. Propozycje IKEA zostały zaprojektowane tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Obuwie zimowe poza sezonem warto przechowywać w specjalnie do tego przeznaczonych pudełkach. Seria Skub i Hyfs to bardzo praktyczne elementy wyposażenia szafy. Pudełka są otwierane z przodu, dlatego bez problemu można sięgnąć po buty nawet wtedy, gdy kilka pudełek stoi jedno na drugim. Co więcej, otwierany bok wykonany z siatki pozwala szybko sprawdzić, jakie buty kryją się wewnątrz pudełka.

Dla wszystkich Klubowiczów IKEA Family, którzy pragną zorganizować swoją przestrzeń w korytarzu, IKEA Łódź przygotowała ofertę specjalną.

W dniach 23-26 maja wszystkie meble z działu przedpokój będą tańsze o 15 proc.