Jeśli chcesz mieć ogród dobrze przygotowany na nadejście wiosny, piękny zielony trawnik przez całe lato, zamierzasz zmodernizować dom lub po prostu chcesz mieć dobrze wyposażony warsztat domowy, warto poszukać odpowiednich pomocników.

Sklepy sieci HECHT- specjalista ogrodnictwa, których jest już 10 w Polsce, oferują wszystko, czego potrzebujesz do swojego ogrodu, domu i warsztatu.

Ogród

Piękny ogród i zdrowy zielony trawnik można osiągnąć dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Nie jest to skomplikowane, wystarczy wiedzieć, jak to zrobić i używać odpowiednich narzędzi i sprzętu ogrodniczego.

Marka HECHT oferuje piękną gamę maszyn i materiałów ogrodniczych- takich jak kosiarki, piły łańcuchowe, kosy spalinowe, rozdrabniacze, dmuchawy, odkurzacze, opryskiwacze, wózki, kultywatory, rozsiewacze, sekatory, szklarnie, pompy, hydrofory, myjki wysokociśnieniowe- w skrócie wszystko od małych narzędzi ręcznych do traktorów ogrodniczych.

Jeżeli zamierzasz kupić meble ogrodowe, grilla, basen czy system do nawadniania ogrodu to dobrze trafiłeś. W asortymencie HECHT znajdziesz tego typu produkty wysokiej jakości. Jeśli boisz się, że nie rozumiesz nowych trendów i produktów, na pewno nie musisz się martwić. W sklepach HECHT- specjalista ogrodnictwa eksperci doradzą Ci nie tylko w doborze odpowiednich produktów do ogrodu, ale także w rozwiązywaniu problemów.

Sklep Hecht

Warsztat

Posiadanie dobrze wyposażonego warsztatu to przyjemność. A narzędzia, które pomogą w przebudowie domu, budowie altany czy pergoli, a nawet przy rutynowych naprawach domowych, można kupić w jednym miejscu. W salonach marki HECHT- specjalista ogrodnictwa eksperci z przyjemnością doradzą w każdej chwili w doborze wszystkiego, czego potrzebujesz do warsztatu i budowy.

W sieci HECHT- specjalista ogrodnictwa bez problemu znajdziesz narzędzia warsztatowe, wiertarki, wkrętarki akumulatorowe, a także kompresory, spawarki, wiertnice glebowe, przyrządy pomiarowe, generatory prądu, mieszadła i wiele innych produktów.

Sklep Hecht

Sport i rozrywka

Sklepy HECHT- specjalista ogrodnictwa to nie tylko wyposażenie domu i ogrodu, w naszym portfolio znajdziesz również produkty rekreacyjne i elektromobilne. Możesz tu również kupić e-rowery, elektryczne skutery i hulajnogi oraz quady na akumulator lub spalinowe.

Historia i zalety marki HECHT

Dziś HECHT jest największym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Marka stawia również na własny rozwój i design. Dzięki dużemu zainteresowaniu produktami HECHT, marka eksportuje swoje produkty do ponad trzydziestu krajów na całym świecie.

Sklepy HECHT- specjalista ogrodnictwa znane są z ponadstandardowej obsługi klienta oraz ciekawych promocji. Nasze sklepy są otwarte we wszystkie dni robocze od 8:00 do 20:00. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, możliwość przedłużenia gwarancji, duże parkingi oraz profesjonalnie przeszkolonych sprzedawców, którzy mogą rozpakować, złożyć, zademonstrować, a nawet załadować Twoje produkty do Twojego samochodu. Dzięki karcie klienta VIP można również uzyskać bardzo ciekawe rabaty. Polskie oddziały znajdują się w Ciechanowie, Bogdańcu, Zielonej Górze, Kołobrzegu, Wrześni, Śremie, Koszalinie, Sieradzu, Pabianicach i Wałbrzychu.

Jeden z nich znajdziesz tuż obok: Stanisława Staszewskiego 9/11, 95-200 Pabianice.

Produkty firmy HECHT dostępne są również 24 godziny na dobę w sklepie internetowym www.hechtpolska.pl

Sklep HECHT