Już w czwartek 17 lutego rozpocznie się kolejna edycja Jarmarku Produktów Regionalnych. Natomiast w sobotę i niedzielę eksperci Instytutu Inspiracji ponownie zaproszą na konsultacje dotyczące wizerunku, mody i wizażu. Ponadto do 21 lutego Port Łódź gości wystawę zdjęć tatuażu.

Zdrowe i smaczne regionalne smakołyki

Regionalne przysmaki niebawem powrócą do Portu Łódź. Do niedzieli 20 lutego w centrum potrwa Jarmark Produktów Regionalnych. Stoiska pełne tradycyjnych specjałów będzie można znaleźć w Atrium przy sklepie IKEA. Na smakoszy czekają przysmaki wytwarzane zgodnie z regionalnymi recepturami, m.in. wędliny, oscypki, piwo, pieczywo i ryby. Amatorzy słodyczy znajdą na stoiskach krówki. Wśród artykułów dostępnych na jarmarku znajdzie się także niepowtarzalna autorska biżuteria.

Żywność regionalna wciąż zyskuje uznanie konsumentów, którzy cenią sobie doskonały smak i wysoką jakość produktów spożywczych. Dzięki Jarmarkowi Produktów Regionalnych Klienci Portu Łódź będą mogli ponownie posmakować zdrowych, tradycyjnych przysmaków.

Karnawałowe inspiracje Instytutu i Olimpii

19 i 20 lutego eksperci Instytutu Inspiracji i styliści marki Olimpia ponownie zaproszą na indywidualne spotkania wszystkich, którzy chcą odmienić swój wizerunek. Tematem przewodnim bezpłatnych konsultacji będą karnawałowe szaleństwa.

– Karnawał to czas, kiedy w modzie i makijażu dozwolone jest niemal wszystko. Warto wykorzystać go na eksperymenty z trendami. Goście Instytutu Inspiracji jak zawsze będą mogli liczyć na naszych ekspertów, którzy wybiorą dla nich najatrakcyjniejsze zestawienia modowe i propozycje makijażu dopasowane do ich urody, stylu życia i indywidualnych preferencji – zachęca Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Na wszystkich zainteresowanych zmianą wizerunku eksperci Instytutu oraz styliści marki Olimpia czekać będą w punkcie konsultacyjnym znajdującym się w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na indywidualne spotkania ze stylistami można zapisać się osobiście w Punkcie Informacji w Atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.portlodz.pl.