To, co kiedyś było szokujące, dziś jest na porządku dziennym. A przykład idzie z góry.

Soon-Yi Previn jest młodsza od swojego męża, reżysera Woody’ego Allena aż o… prawie 40 lat! Gdy pobierali się w 1997 r., ona miała 27 lat, on – 62. Jakby tego było mało, Previn jest adoptowaną córką byłej partnerki Allena, Mii Farrow. Wbrew burzy, jaka rozpętała się wokół ich związku, Allen i Previn są razem do dziś. On pozbył się dzięki niej wielu neurotycznych cech, ona poczuła się przy nim doceniona.

W Polsce królem TVN-u (i związków z młodszymi kobietami) jest Kuba Wojewódzki. Wszyscy pamiętają jego miłosną relację z aktorką Anną Muchą (młodszą od niego o 17 lat) czy modelką Renatą Kaczoruk (młodszą od Wojewódzkiego o 23 lata). Obecnie 57-letni celebryta spotyka się z 23-latką! Można? Można!
Pozostając na lokalnym poletku, przypomnijmy, że aktor Krzysztof Kowalewski od 18 lat związany jest z młodszą aż o 31 lat Agnieszką Suchorą, aktorką filmową i teatralną. Mają córkę Gabrysię.

Sugar daddy pozna sugar babe

Związki młodych dziewczyn z dużo starszymi od nich mężczyznami określa się mianem sugar dating. W tych relacjach role płci są z góry określone i tradycyjne – starszy, z reguły zamożny facet – sugar daddy opiekuje się młodszą partnerką – sugar babe. Ona w zamian za opiekę daje mu to, czego on potrzebuje. Często tego typu relacje nawiązują z dojrzałymi mężczyznami studentki, mające różne potrzeby i jednocześnie nieposiadające czasu na trwały, miłosny związek. Ci zaś mężczyźni, równie zapracowani, raz na jakiś czas potrzebują osoby do towarzystwa.

Randki cukrowe są najpopularniejsze w społeczności internetowej. To właśnie tam, w wirtualnym świecie, najłatwiej zrealizować swoje pragnienia. Marzysz o realnym związku sugar dating? Wejdź na stronę sugar daddy Polska. Tam będziesz mieć okazję zgłębić swoją wiedzę na temat takiej relacji i poznać osobę, z którą uda Ci się stworzyć szczęśliwy związek.