Za to, że zawsze jest uśmiechnięta i przytuli kiedy trzeba, za to, że uczy nas najważniejszych rzeczy i sprawia, że świat staje się kolorowy, za wspólnie spędzany czas. Jest wiele powodów do dziękowania mamie, a każdy maluch ma swoje. Podczas tygodnia pod hasłem „Dzień Mamy” od 22 do 31 maja wszyscy – maluchy i starszaki, będą mogli odwdzięczyć się mamom i to nie raz.

Animatorzy Portu Łódź Junior podpowiedzą dzieciom, jaką niespodziankę mogą zrobić swojej mamie, a ponadto pomogą maluchom przygotować upominek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Dzieci będą mogły podziękować mamom również śpiewająco. Każda pociecha, która nie boi się śpiewać i na dodatek bardzo to lubi, nauczy się specjalnej piosenki, którą będzie mogła nucić mamie nie tylko w nadchodzącym tygodniu, ale przez cały rok.

Tydzień z „Dniem Mamy” zaplanowany od 22 do 31 maja to kolejne bezpłatne wydarzenie organizowane w Porcie Łódź Junior.  Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach pon.-pt. 12.00-20.00, sb.-nd. 10.00-20.00.