Ci, którzy z zakupów lubią wyjść z większą liczbą toreb, z pewnością zainteresuje promocja salonu Kumi, w którym drugą, tańszą rzecz będzie można nabyć za połowę ceny. 50-procentowy rabat na wybrany asortyment czeka też na tych, którzy zdecydują się odwiedzić sklep Carry. Zadowoleni będą również klienci Portu Łódź, którzy nie przygotowali się jeszcze na jesienne ochłodzenie. Nadrobić zaległości będą mogli w sklepie Big Star, w którym 13 października rabatem -25% objęte będą kurtki. Na dalsze odzieżowe zakupy warto udać się do sklepów Mohito, C&A, Reserved i Oodji, w którym wszystkie nieprzecenione ubrania potanieją o 20%. To jednak nie wszystko, szczególną uwagę należy zwrócić na jedyny w Łodzi sklep Cubus, w którym cała kolekcja objęta będzie również 20-procentowym rabatem. 

13 października w Porcie Łódź powinni pojawić się również ci, którzy cenią sobie dobrej jakości buty w rozsądnej cenie. Z 20-procentowego rabatu będą mogli skorzystać wszyscy odwiedzający salony CCC, Lasocki, Altero i Centro. Na taką samą obniżkę mogą liczyć klienci sklepu Clarks, którzy zdecydują się na zakup butów z kolekcji jesień/zima 2013. Również fani sklepu Deichmann nie powinni wyjść z Portu Łódź z pustymi rękoma. Buty będzie można kupić tam taniej o 10%, torby natomiast z 20% upustem. Małe stópki także ucieszą się z niedzielnej wizyty w centrum handlowym – sklep Tup Tup zaoferuje bowiem promocję, dzięki której kupując trzy pary butów zapłacimy tylko za dwie.

Swoją skórę również warto przygotować do jesieni. Dlatego 13 października trzeba odwiedzić salon Yves Rocher, w którym kupując trzy kosmetyki, za najdroższy zapłacimy tylko 50%. Fani marki Organique z pewnością ucieszą się, że ich ulubione kosmetyki będą tańsze o 20%. Dodatkowo przy zakupie powyżej 100 zł dostaną w prezencie mydło glicerynowe. Obniżkę dla swoich klientów zaoferuje również Celebrities Nail Spa, w którym cena wszystkich zabiegów na twarz spadnie o 15%. 

Pełna lista promocji na stronie www.portlodz.pl.