Podczas ostatniego Unikatowego Zlotu Pozytywnych Kobiet uczestniczki doświadczyły sensualnej sesji mindfulness, inspirowały się oglądając wystawę Madee oraz wyruszyły w podróż do marzeń podczas warsztatu Trip to Dreams, który poprowadziła Paulina Orlik.

- Dzięki atmosferze wzajemnego otwarcia i szczerej wymianie różnych punktów widzenia uczyłyśmy się przyjmowania różnych perspektyw na własne doświadczenia życiowe - mówi Danuta Jacoń-Chmielecka, organizatorka spotkań w Unikatum.

Pracując z kartami Points of You uczestniczki odkrywały, jakie marzenia mieszkają w ich sercach, oraz jakie obawy kryją się w naszych umysłach.

- Wzbogacone o różne perspektywy myślenia oraz inspirowane obrazem z kart, często zaskakująco odkrywały, co chce im przekazać ich podświadomość – dodaje prowadząca. - W rezultacie tego procesu zupełnie już świadomie mogły zaplanować krok po kroku realizację swoich marzeń.

 

Kolejne spotkanie w pracowni rozwoju osobistego Unikatum (ul. Północna 34) odbędzie się w piątek, 8 grudnia w godz. 17.17-20.20 i będzie podsumowaniem tegorocznych 11 spotkań. Uczestniczki będą świętować wzajemną obecność wzmacniając się networkingowo. Nauczą się doceniać chwile przedświąteczne dzięki treningowi uważności, warsztatowi duńskiej sztuki szczęścia Hugge oraz tworzeniu pysznych niespodzianek - prezentów dla bliskich.

Zapisy pod nr. tel. 501 051 813.

Z kolei w nowym roku, już 12 stycznia będzie można spotkać się w Unikatum, by poznać proces design thinking dla lepszego projektowania planów lub zmian w życiu prywatnym i zawodowym.