Oczywistym jest, że po ciąży zmienia się nasze ciało i potrzebujemy czasu, żeby wrócić do formy. Bywa, że została nam pamiątka w postaci mało estetycznych rozstępów na skórze. Jeżeli dodatkowo karmiłyśmy piersią, to nasz biust potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

Po zakończeniu laktacji piersi tracą jędrność i nie są już tak krągłe jak dawniej. To wszystko sprawia, że zaczynasz się zastanawiać, czy masz jeszcze szansę na ładny dekolt. Spokojnie, na szczęście istnieją ćwiczenia, kremy ujędrniające do biustu i wiele innych  sposobów na przywrócenie Twoim piersiom pięknego wyglądu. Wcale nie trzeba uciekać się do operacji plastycznych i innych inwazyjnych zabiegów powiększania biustu, jak wstrzykiwanie w piersi kwasu hialuronowego.

Sposoby na piękny dekolt

Pielęgnacja skóry w tym okresie jest bardzo istotna, ponieważ po powrocie do naszej prawidłowej wagi skóra pozostaje rozciągnięta. Potrzebuje czasu oraz odpowiedniego traktowania, aby mogła ponownie się skurczyć, stać się elastyczna i jędrna. W tym procesie regeneracyjnym może nam pomóc dobrej jakości balsam ujędrniający do biustu.

Jaka dieta?

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, co jemy i wprowadzić do naszej diety produkty spożywcze zawierające składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na naszą skórę. Takie właściwości posiadają witaminy: A, C, E oraz te z grupy B. Istotny jest również: cynk, selen, kwas foliowy oraz kwasy omega-3.

Zabiegi pielęgnacyjne

Prostym i łatwym sposobem pielęgnacji piersi jest peeling, który możemy zrobić same w domu pod prysznicem. Ważny jest skład kosmetyku, im mniej chemii tym lepiej. Peeling wykonujemy okrężnymi ruchami, uważając na brodawki, aby ich zbytnio nie podrażnić. Dodatkowo możemy zastosować prysznic naprzemienny. Polega on na polewaniu piersi na zmianę ciepłą i zimną wodą. Poprawia to krążenie krwi, co ma pozytywny wpływ na skórę. Świetne efekty można osiągnąć dzięki regularnym masażom biustu. Podczas tej czynności dobrze jest użyć kremu lub serum do biustu.  Połączenie masażu z aplikacją kosmetyku ułatwi wchłanianie składników odżywczych przez naszą skórę. Wykonujemy go podobnie jak peeling, kulistymi ruchami zaczynając zawsze od dołu, kierując się ku górze, omijając brodawki. Ten zabieg jest również ważny ze względu na możliwość wczesnego wykrycia wszystkich niepokojących zmian w naszych piersiach, takich jak guzki czy niepokojące zgrubienia. Jest to niezwykle ważne w profilaktyce raka piersi.  

Jaki krem na ujędrnienie biustu?

Warto zastosować krem ujędrniający do biustu Frashe. Przede wszystkim jest to produkt całkowicie naturalny. Został stworzony z myślą o wzmocnieniu i regeneracji skóry piersi, która stanowi naturalne rusztowanie dla biustu. Kosmetyk  intensywnie regeneruje skórę, która staje się  ponownie napięta, dzięki czemu unosi nasz biust do góry. Piersi nie tylko odzyskują swój krągły kształt, ale również występuje wizualny efekt powiększenia biustu.

Opinie o Frashe

Jestem zachwycona tym produktem. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Po trzech tygodniach stosowania Frashe mój biust uniósł się i wygląda naprawdę świetnie. Skóra jest sprężysta i napięta. Na pewno kupię ten produkt ponownie - mówi Pani Zuzanna z Gdyni

Mój biust  po ciąży i okresie karmienia piersią były w opłakanym stanie, zwiotczały i nieatrakcyjny. Rozważałam już nawet operację plastyczną - zabieg powiększania piersi. Całe szczęście natknęłam  się na informację o kremie Frashe. Postanowiłam go przetestować i jestem bardzo zadowolona. Mój biust wygląda na pełniejszy, skóra stała się delikatna i jędrna - mówi Pani Kasia z Opola