Wyposażenie wewnętrzne KOMPLEMENT za pół ceny to najnowsza oferta IKEA, która trwać będzie do 16 listopada. Skorzystać mogą z niej wszyscy Klubowicze IKEA Family, którzy zdecydują się kupić obudowę szafy PAX. To dobra okazja, aby uporządkować swoją garderobę oraz sprytny i zorganizowany sposób na przechowywanie każdej rzeczy w naszym domu. Dzięki idealnie dopasowanej do naszych potrzeb szafie wprowadzimy do wnętrza pełną harmonię i porządek.

W ten weekend na wszystkich, którzy odwiedzą Port Łódź, czekać będą także kupony rabatowe, rozdawane przez hostessy przy wejściu. Wykorzystując je, będziemy mogli kupić lampkę biurkową FORMAT oraz pościel STRANDKRYPA w obniżonych cenach. Za pierwszy z produktów zapłacimy 39,99 zł (bez kuponu 79,99 zł), natomiast za drugi jedynie 29,99 zł (bez kuponu 59,99 zł). Lampka umili jesienne wieczory spędzane z książką, a pościel w kwiatowy wzór - niedzielne, leniwe poranki w łóżku.

Po udanych zakupach warto wybrać się na rodzinny obiad. Z wcześniej wspomnianym kuponem dwie porcje zupy dnia, 30 klopsów, frytki lub puree, sos pieczeniowy, borówkę oraz dwa napoje Frugo kupimy za jedyne 19,99 zł. Kupony na rodzinny obiad oraz produkt w obniżonej cenie będą ważne aż do 30 października.

IKEA Łódź nie zapomina też o dzieciach i zaprasza je na warsztaty, które odbędą się w nowopowstałym, ekologicznym wnętrzu. Podczas zajęć maluchy wykonają świeczniki z gliny. A wszystko pod okiem doświadczonych animatorów, którzy zaopiekują się dziećmi, w czasie gdy rodzice będą robić zakupy. Warsztaty odbędą się w sobotę i w niedzielę w Dziale Sof, gdzie znajduje się nowa aranżacja, zachęcająca do troski o środowisko naturalne poprzez oszczędzanie zasobów i prowadzenie zrównoważonego życia w domu.