W najbliższy weekend sklep zaprasza dzieci na warsztaty, podczas których przygotują one kolorowe maski na bal. Zajęcia odbędą się w godzinach 12.00 – 18.00 w dziale Pokój Dzienny.

Klubowicze IKEA Family, przygotowujący sylwestrowe przyjęcie, mogą w ten weekend skorzystać z oferty na szklanki i kieliszki. Wszystkie produkty z tych kategorii będą tańsze o 15 proc. Oferta będzie obowiązywać od 27 grudnia do 4 stycznia.

Urządzając sylwestrowe przyjęcie, nie zapomnijmy także o ważnych akcesoriach, które ułatwią organizację i będą stanowić estetyczne uzupełnienie udanej imprezy. W przygotowaniu fantazyjnych koktajli pomogą nam kolorowe słomki SODA. Szampana możemy schłodzić w specjalnym naczyniu OLEBY. Inne szlachetne trunki możemy wyeksponować w eleganckim stojaku na butelki VURM. Podczas przyjęcia przydadzą się także podkładki pod kieliszki i szklanki. Wiele kolorów znajdziecie w serii podkładek PANNA. Gości możemy również smacznie zaskoczyć, przygotowując szwedzki przysmak – bułeczki cynamonowe. W dniach 27 grudnia – 1 stycznia opakowanie 6 sztuk tych smakołyków do upieczenia w domu kupimy jedynie za 9,99 zł (poprzednia cena 11,49 zł). Do bułeczek idealnie pasuje napój jabłkowo-żurawinowy lub gruszkowy DRYCK (9,99 zł zamiast 11,99 zł).

Noworoczne okazje cenowe, które przygotowała IKEA Łódź, to także takie hity, jak: latarenka SOLMYS w cenie 9 zł zamiast 39,99 zł, lampa stołowa KVÄVE w cenie 59 zł zamiast 129 zł czy 50 proc. tańszy zestaw pojemników VINTERKUL (15 zł zamiast 29,99 zł). W dniach 27 grudnia – 4 stycznia w wyjątkowo niskiej cenie kupimy także ręczniki HÄREN oraz poszewki i narzuty KARIT.

Zbiórka pluszaków dla dzieci przewożonych karetkami Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi powoli dobiega końca. Akcja potrwa jeszcze tylko do 3 stycznia. Najbliższy weekend to doskonała okazja, aby przyłączyć się do pomagania, kupując pluszaka i wrzucając go do szklanego domku stojącego za linią kas.