Agnieszka Lipiec z Piwnicy Kreatywności pokazywała, jak w prosty sposób można stworzyć przepiękny wianek, Malwina Nowak z Mary Kay dobierała pabianiczankom najlepsze podkłady do twarzy, a Danuta Jacoń-Chemielcka wskazywała, co zrobić, by pozytywnie zmienić swoje życie.

Tak w skrócie wyglądało kolejne babskie spotkanie w Pracowni Unikatum (ul. Północna 34). Przyszło na nie kilkanaście pań w różnym wieku, spragnionych wiedzy o rozwijaniu siebie w różnych aspektach życia.

Głównym tematem spotkania był warsztat coachingowy o procesie zmiany, przyczynach porażek, prawach rządzących zmianą nawyków i o tym, jak się samodzielnie motywować.

- Wszystko mi się dziś podobało – podkreśliła pani Danuta, jedna z uczestniczek zlotu. – Gdyby chociaż niewielką tego część udało mi się wprowadzić do codzienności, byłabym bardzo szczęśliwa.

Duże spotkania pań w Pracowni Unikatum organizowane są średnio co miesiąc. Następne zaplanowano 20 maja.

- Będziemy mówić o budowaniu swojej wartości i pewności siebie – wyjaśnia Chmielecka. – Poznamy też techniki metaloplastyki i przejdziemy sesję jogi śmiechu. 

A już w tę sobotę (30 kwietnia) unikatowa majówka w rytmie slow. Tego dnia do pracowni można przynieść ubrania na sprzedaż lub wymianę.

Szczegółowe informacje na stronie www.unikatum.pl oraz na fanpage’u pracowni na Facebooku.