Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 28 października, kiedy to odbędzie się finał loterii, podsumowujący trzytygodniową zabawę Portu Łódź.

Spotykamy się w atrium (obok sklepu IKEA) w niedzielne popołudnie o godzinie 17.00. Specjalna komisja dokona losowania trzech nagród – dwóch bonów do sklepu IKEA na kwotę 2.000 zł i 1.000 zł oraz nagrody głównej – metamorfozy wnętrza w domu zwycięzcy na kwotę 25.000 zł (20.000 zł na asortyment i 5.000 zł na projekt, transport, montaż itp.). Aby odebrać nagrody, trzeba być obecnym na miejscu osobiście i mieć przy sobie paragon, na który został wypisany kupon loteryjny.

W zabawie udział można brać jeszcze do niedzieli włącznie do godziny 16.45. Każdy paragon na kwotę minimum 100 zł upoważnia klientów do wrzucenia do urny jednego kuponu loteryjnego. Pamiętajmy jednak, że w przypadku wyższej kwoty na jednym paragonie, otrzymamy maksymalnie 6 kuponów. W punktach loteryjnych (zlokalizowanych przy sklepie Leroy Merlin oraz przy IKEA) znajdują się także specjalne koła fortuny. Przed wrzuceniem kuponu do urny warto zakręcić kołem - być może wygramy jedną z codziennych nagród natychmiastowych, wydawanych przez hostessy od ręki. Są to karty podarunkowe Portu Łódź, vouchery do IKEA oraz zaproszenia na hot dogi.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.portlodz.pl