Moda na ekologię dotarła do nas wiele lat temu, a działania proekologiczne stały się koniecznością. Iwoniczanka, dbając o środowisko oraz wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, opiera swój system produkcji na zwrotnych butelkach szklanych oraz zorganizowała system dystrybucji tak, aby zapewnić odbiór opakowań od swoich klientów po dostarczonych wcześniej towarach.

Woda dostarczana do domu i firmy? Jak to działa?

Iwoniczanka od ponad 15 lat zajmuje się dystrybucją wody butelkowanej w systemie dostaw bezpośrednich do klientów indywidualnych i do firm. Nie można jej kupić w sklepach. Sprzedaż odbywa się wyłącznie poprzez przedstawicieli handlowych, którzy raz w tygodniu odwiedzają daną miejscowość. Kluczowy jest tutaj fakt, że klient nie musi samodzielnie udawać się na zakupy – produkty są dostarczane pod wskazany przez klienta adres.

Firma nie pobiera żadnych opłat za transport na swoim obszarze dystrybucji.

Jaki jest asortyment Iwoniczanki?

Woda dostarczana jest do klienta w estetycznych transporterach, w których znajdują się 24 butelki o pojemności 0,3 l każda. Główny produkt oferowany przez firmę to woda źródlana Iwoniczanka o średnim stopniu zmineralizowania, a przez to jest to woda uniwersalna dla każdego bez żadnych ograniczeń, dostępna w trzech rodzajach: gazowana, lekko gazowana i niegazowana. Uzupełnieniem oferty są również soki, nektary, napoje niegazowane oraz gazowane. Pełny asortyment dostępny jest na stronie iwoniczanka.pl. Firma Iwoniczanka kładzie duży nacisk na jakość produktu. Posiada własne, nowoczesne laboratorium, w którym produkty badane są na każdym etapie cyklu produkcyjnego.

Iwoniczanka

Nie bez znaczenia pozostaje też wygoda zamówienia. Wodę można zamówić:

- w sklepie internetowym sklepiwoniczanka.pl

- przez aplikację mobilną

- w Biurze Obsługi Klienta, tel. 577-860-200, e-mail: zamowienia@iwoniczanka.pl

- bezpośrednio u kierowcy

Ekologiczne szklane butelki zwrotne

Jeszcze kilkanaście lat temu opakowania szklane były normą w przemyśle spożywczym. Obecnie spotkanie np. mleka w szklanej butelce jest rzadkością. Na szczęście ten trend się odwraca, co dobrze wróży na przyszłość.

Butelki Iwoniczanki są zwrotne. Oznacza to, że po wypiciu wody, w dniu realizacji dostawy, nasz kierowca odbiera puste butelki wraz z transporterem i jeśli klient wyrazi taką chęć, dostarcza kolejną partię towaru. Obserwujemy, że rośnie też świadomość konsumencka, klienci coraz częściej wybierają produkt czy markę, która oferuje opakowania zwrotne, szklane, czyli takie, które możemy wielokrotnie użyć.

Opakowanie (transporter + butelki) użyczane jest bezpłatnie na czas współpracy – klient ponosi koszt opakowania jedynie w przypadku, gdy uszkodzi butelkę (na przykład kiedy zostanie ona stłuczona).

Iwoniczanka

Plusy wody i napojów w szklanych butelkach

Najważniejszą kwestią jest troska o środowisko. Wybierając szklane opakowania zwrotne, nie generujemy kilogramów odpadów. To ważne, jeśli zależy nam na tym, aby życie przyszłych pokoleń było normalne i zdrowe, pozbawione szkodliwych odpadów. To, że np. marka Iwoniczanka sprzedaje swoją wodę w szklanych butelkach zwrotnych 0,3 l, nie jest przypadkiem. Taka pojemność jest optymalna do spożycia wody w krótkim czasie.

Żyjemy w pędzie. Zwłaszcza osoby młodsze, w sile wieku są tak mocno zaabsorbowane pracą, dziećmi, że często nie mają kiedy zrobić zakupów - woda z dostawą do domu to dla nich idealne rozwiązanie.

Podobnie jest z osobami starszymi, które nie mają już tyle siły, aby nosić ciężkie zgrzewki z butelkami. Dla nich opcja dostawy wysokiej jakości wody, w szklanej butelce o małej pojemności, jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Za zamówieniem Iwoniczanki przemawia też fakt, że szklane butelki są zwrotne i wielokrotnie wykorzystywane. Po odbiorze od klientów i dostawie do Zakładu Produkcyjnego zostają poddane złożonemu w pełni zautomatyzowanemu procesowi mycia i dopiero potem dopuszczane do rozlewu. Dodatkowo niewielkie, szklane butelki są nie tylko przyjazne środowisku, ale także poręczne i eleganckie. Dzięki temu dobrze wyglądają na stole podczas uroczystych okazji.

Więcej informacji na stronie iwoniczanka.pl