Od 26 września Port Łódź zaprasza do udziału w pierwszej edycji konkursu, w którym można wygrać zakupy o wartości 500 zł w towarzystwie stylisty. Indywidualne konsultacje oraz wspólne poszukiwanie idealnych strojów i dodatków to nagroda, o którą będzie można walczyć do 2 października. Jury konkursu wybierze czterech laureatów, których odpowiedzi będą najbardziej kreatywne i inspirujące.
Nadejście nowego sezonu inspiruje do zmian w wizerunku i poszukiwania własnego stylu pośród nowości i trendów obecnych na sklepowych półkach i wieszakach. Dodatkowo, coraz chłodniejsza aura sprawia, że zaczynamy myśleć o zmianie garderoby na cieplejszą. Wielu z nas będzie szukać nowych strojów, butów, akcesoriów i dodatków. Jest w czym wybierać, więc przyda się pomoc stylisty. U progu nowego sezonu klienci Portu Łódź będą mieć szansę nie tylko skorzystać z niej bezpłatnie, ale również wygrać 500 zł do wydania na wspólnych zakupach.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.portlodz.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie TY powinnaś/powinieneś wygrać zakupy ze stylistą? Przekonaj nas, że to Ciebie mamy wybrać”. Do zabawy będzie można zgłaszać się od poniedziałku 26 września do niedzieli 2 października. Czterech zwycięzców zostanie wyłonionych we wtorek 4 października. – Laureaci pierwszej edycji konkursu będą mieć trzy tygodnie na realizację swojej nagrody. Telefonicznie umówimy się z nimi na indywidulane spotkania i zakupy ze stylistą. Planujemy kolejne edycji konkursu, więc szans na wygranie zakupów ze stylistą w Porcie Łódź będzie w tym roku jeszcze kilka – zdradza Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Więcej informacji i regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.portlodz.pl.

***
O Centrum Handlowym Port Łódź:
Port Łódź jest największym i najbardziej przyjaznym dla klienta podmiejskim centrum handlowym w regionie łódzkim. Na jego terenie znajduje się sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn, supermarket Piotr i Paweł oraz ponad 150 sklepów oferujących bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz dodatków, mebli
i akcesoriów wyposażenia wnętrz, elektroniki oraz artykułów dla dzieci. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Sercem centrum jest Patio - strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 000 mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną.
Port Łódź to centrum handlowe przyjazne rodzinie. Na jego terenie znajduje się sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie można na czas zakupów bezpłatnie pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry. Z myślą o komforcie rodziców i zadowoleniu dzieci w Porcie Łódź przygotowano m.in. wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje dla rodziców z dzieckiem, udogodnienia w strefie restauracyjnej i bezpłatną wypożyczalnię wózków dziecięcych.
Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4.500 tys. miejsc oraz bezprzewodowy internet.