Dla pań – koszule, bluzki, swetry, eleganckie spodnie, spódnice i sukienki, płaszcze, kurtki i dodatki. Dla mężczyzn – modne swetry, bluzy, koszule i kurtki.

Kolekcja Lisa Campione to doskonale skrojone koszule w modną kratkę, dzianinowe bluzy i spodnie. Kwieciste sukienki z lnu i bawełny będą hitem tego lata. To ubrania, które sprawdzają się równie dobrze podczas weekendowego wyjazdu w góry jak i do pracy. Za bluzkę z długim rękawem zapłacimy 50 zł, za spodnie, koszulę czy bluzę - od 80 zł. Sukienki letnie i wiosenne od 100 zł.

Ci, którzy choć raz mieli na sobie jeansy firmy MAC, wiedzą, jak pięknie modelują sylwetkę i jak są wygodne. Za spodnie, które w sklepie firmowym kosztują nawet 500 zł, zapłacimy 100 zł. Wieczorowe, eleganckie propozycje z kolekcji Denev, czyli sukienki, spódnice, eleganckie spodnie czy żakiety kupimy już od 50 zł. Męskie koszule Claudio Campione są po 70 zł, bluzy i swetry - od 100 zł. Na kiermaszu kupimy ubrania z letnich i wiosennych kolekcji. Dla miłośników dobrej mody i doskonałej jakości ubrań to nie lada gratka.

Kiermasz w budynku dawnej Pabii przy ul. Warszawskiej 44/50, w pok. 127 na I piętrze jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Kiermasz potrwa do 26 kwietnia.