W najbliższą sobotę, 13 lipca, warto zajrzeć do Portu. W promocyjnych cenach możemy „upolować” odzież, bieliznę, kosmetyki, a nawet sprzęt AGD.

Panowie, którzy cenią sobie elegancki wygląd, powinni zajrzeć do sklepów Pawo i Bytom. W tym pierwszym otrzymają 55-procentowy rabat na całą kolekcję, a w drugim 20-procentową zniżkę na nieprzeceniony asortyment.

W sklepie Lavard kupimy wszystkie artykuły w regularnej cenie o 10 proc. taniej. Kappahl przeceni produkty do 20 proc., a w Kumi kupimy nawet o połowę taniej.

To nie koniec obniżek. Pełna lista sklepów, które wezmą udział w promocji, dostępna jest na stronie http://www.portlodz.pl.

Atrakcyjne upusty czekać będą nie tylko w salonach odzieżowych. Tym razem skorzystają też fani smakołyków. Fani rurek z kremem otrzymają ją gratis, jeżeli wcześniej zdecydują się na zakup dużego soku w cukierni Grycan. Wielbiciele dań z kurczaka będą się natomiast delektować dodatkowym kawałkiem we wszystkich zestawach, boxach i kubełkach KFC. Włoskiej kuchni skosztować będzie można w pizzerii Da Grasso, gdzie na 15-procentowy rabat liczyć mogą koneserzy dużych porcji makaronów i sałat. Aby przyjemność sprawić również naszym czworonożnym przyjaciołom, warto wybrać się do sklepu zoologicznego Kakadu, gdzie każda sucha karma powyżej 7kg potanieje o 20 proc.

Ci, którzy planują w najbliższym czasie zmiany w swoim „M”, na zakupy powinni udać się do Saturna. Tego dnia wybrany asortyment AGD dostępny będzie z 30-procentowym upustem.

Więcej informacji o promocjach na stronie internetowej.