Plebiscyt na najfajniejszą parę w naszym województwie organizuje Dziennik Łódzki. Nagroda jest warta 20.000 zł. To wesele w ekskluzywnym Pałacu Ksawerów.

W jaki sposób można oddać głos? Możliwości są trzy. Po pierwsze wpisać numer pary na kuponie zamieszczonym w „Dzienniku Łódzkim” i wysłać na adres: ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź. Można też głosować przy pomocy SMS lub za pośrednictwem facebooka. Na facebooku można głosować jedynie do 1 lutego. W pozostałych przypadkach plebiscyt trwa do 13 lutego. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego.

Pabianicka para ma numer 39. 

Magdalena Nowogrodzka i Michał Zambrowicz poznali się w noc sylwestrową na dyskotece w jednym z łódzkich klubów. Są razem już cztery lata.

Magda jest z wykształcenia filologiem polskim. Pracuje w szkole podstawowej jako nauczycielka. Do tego studiuje drugi kierunek - psychologię kliniczną w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Michał jest inżynierem budownictwa. Ukończył Politechnikę Łódzką. Pracuje przy budowie dróg i mostów. Dodatkowo studiuje zarządzanie nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.