22. edycja Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy w Pabianicach rozpocznie się o godz. 16.00 w niedzielę. Impreza tradycyjnie będzie na Starym Rynku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Video. Oprócz tego na scenie wystąpi Dexter i pabianicki zespół Trzynastka. Będą licytowane orkiestrowe gadżety, m.in. kubek, kalendarz i koszulka. 

Można (jak co roku) wylicytować ostatnią stronę w Życiu Pabianic. To idelane miejsce na pochwalenie się wnuczętami, zdjęciami z wakacji lub wesela. Ale można też zareklamować własną firmę lub sklep. W zeszłym roku stronę w ŻP wylicytował Andrzej Sauter, architekt. Dwa lata temu pani, która zamieściła zdjęcia wnucząt. Teraz Ty masz szansę!

- O godz. 20.00 zaplanowaliśmy pokaz fajerwerków, czyli tak zwane światełko do nieba - mówi Piotr Roszak, organizator imprezy.

Tego dnia po mieście będzie jeździł zabytkowy tramwaj. Rozkład jazdy  znajdziesz tutaj: www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/pojedziemy-autobusem-22.html

Na bulwarach zostaną zorganizowane przejażdżki quadami. Każdy będzie mógł skosztować tradycyjnej, orkiestrowej grochówki. 

Licytacje biżuterii: www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/500-bizuteryjek-trzy-sa-nasze.html

zobacz, jak śpiewa Video: www.video.art.pl/