Masz już faworyta? Oddałeś swój głos? Teraz to możliwe nie tylko w odpowiednim okręgu wyborczym, ale także w sklepach biorących udział w kampanii „Wybory Szynki”.

Skoro cyklicznie wybieramy prezydentów miast, posłów i radnych, to czemu tym razem nie zagłosować na ulubione produkty? W ten sposób zamiast słuchać kiełbasy wyborczej dowiemy się, co tak naprawdę smakuje Polakom. Do 30 listopada w firmowych sklepach PAMSO smakosze będą mieli okazję oddać głos na swoją ulubioną szynkę – a w tej kategorii konkurencja jest poważna. Wystarczy wspomnieć o aromatycznej Szynce Herbowej, czy też tej wędzonej, z serii Wiejskie Smaki. To tylko dwaj z kilkunastu pretendentów do tytułu „Szynka Roku 2010”.

Marka PAMSO po raz drugi organizuje niestandardową zabawę, nawiązującą w równym stopniu do wyborów samorządowych i parlamentarnych, co do regularnych badań preferencji konsumenckich. Zainicjowane w 2008 roku „Wybory Kiełbasy” – poza rozrywkowym charakterem akcji – miały bardzo konkretny cel: zweryfikowanie oczekiwań klientów i jak najlepsze dostosowanie oferty produktowej do ich potrzeb. Przywiązując wagę do opinii konsumentów i szanując ich demokratyczne prawo wyboru najlepszych produktów, PAMSO chce w ten nieszablonowy sposób sprawdzić, jak zmieniły się gusta odbiorców na przestrzeni ostatnich lat.

Głosować może każdy, kto dokonana zakupów za minimum 20 zł. Konsument otrzymuje w sklepie firmowym PAMSO karty do głosowania. Jak w tradycyjnych wyborach, krzyżyk oznacza poparcie danej kandydatury. Nie zabrakło oczywiście specjalnie przygotowanych na tę okazję urn wyborczych.
Równolegle z „Wyborami Szynki” PAMSO zainicjowało konkurs na najciekawszą nazwę szynki. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody - talony na zakupy w sklepach firmowych PAMSO, o łącznej wartości 10 000 zł. Regulamin konkursu będzie dostępny w sklepach i na stronie internetowej www.pamso.pl.
 

„Wybory Szynki” to kampania stworzona z myślą o konsumentach, a zatem jeśli jesteście świadomi swoich potrzeb i upodobań kulinarnych… do urn!

Głosy można oddawać we wszystkich sklepach PAMSO:
Pabianice: ul. Grota-Roweckiego/Nawrockiego, ul. Karniszewicka 90, ul. Moniuszki 40/42 paw. D, ul. Partyzancka 78/92, ul. Smugowa 29, ul. Warszawska 2, ul. Wileńska 45, ul. Zamkowa 13, ul. Zamkowa 18.