AKTUALIZACJA Do godziny 18.30 było 29.600 zł

Do godz. 17.30 było 23.333 zł

Do godziny 17.00 było już 15.470 zł

Do godziny 16.00 (niedziela) pabianicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał 8.141 zł

Jak przebiegają licytacje?

Kubek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowany został za 230 zł. Firma Ogrody Evergreen wylicytowała reklamę na telebimie przy SDH-u za 210 zł.

-----

Dziś bawimy się na 24. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbieraniem pieniędzy do puszek zajmie się 200 wolontariuszy. To o 20 więcej, niż w ubiegłym roku.

Podczas 24. finału po raz pierwszy wolontariusze będą kwestować z terminalami płatniczymi. Do Pabianic przyjadą dwa.

- Będą działały tylko w niedzielę – mówi Dariusz Kamieniak, szef pabianickiego sztabu WOŚP. - Wolontariusze, którzy będą z nimi zbierać pieniądze, będą mieli na sobie specjalne koszulki. Terminal jest oznaczony hologramem, a na wydruku znajdzie się logo 24. finału.

Za pomocą terminala przekażemy dowolną kwotę, także podczas licytacji na scenie.

W niedzielę bawimy się od rana. O godz. 10.00 zacznie się turniej paintballowy w hali paintballowej przy ul. Grobelnej. O 11.00 na pływalni wystartują zawody pływackie „WOŚP pływa”.

Zabawa na scenie zacznie się o 15.00. W tym roku bawimy się na parkingu CH "Echo". Zobaczymy występy zespołu Ganesz, pokaz salsy i zumby, zorganizowany przez Strefę Ruchu. Zagrają dla nas Ballu x Gimmy x DJ KaViX, Dotcom, Pajujo. O 20.00 zobaczymy światełko do nieba, czyli pokaz fajerwerków. Po nim zagra gwiazda wieczoru – zespół Lombard.

Podczas wszystkich imprez będzie można licytować gadżety WOŚP. Do pabianiczan trafią m.in. koszulki, zegar ścienny, kalendarze, kubek termiczny oraz limitowana edycja kubków pabianickiego sztabu WOŚP.