Od poniedziałku 24 czerwca, w związku z remontem ulicy Orlej, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 24 czerwca będzie zawieszony przystanek Orla/Targowa, 25 czerwca nieczynne będą przystanki Jana Pawła II/Targowa i Orla/Świętokrzyska, a 26 i 27 czerwca przystanki Orla/Cicha oraz Orla/Konopnickiej.

24 czerwca:
W poniedziałek 24 czerwca od godz. 10.00 zostaną zawieszone zostaną przystanki Jana Pawła II/Targowa oraz Orla/Świętokrzyska (kier. Sikorskiego, Waltera-Jankego).
Autobusy linii „3” i „5” od godz. 10.00 do godzin popołudniowych będą kursowały zmienioną trasą ulicami Jana Pawła II, Kamienną, Orlą i dalej bez zmian w kierunku Sikorskiego i Waltera-Jankego.
Zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy: Orla/Południowa (dla linii „1”, „3” i „5”).

25 czerwca:
We wtorek 25 czerwca od godz. 10.00 zostanie zawieszony przystanek Orla/Targowa (kier. Dworzec PKP). W zamian zostaną uruchomione przystanki tymczasowe: Orla/Kamienna (dla linii „1”) oraz Grabowa/Orla (dla linii „3” i „5”).

26 - 27 czerwca:
W środę 26 czerwca od godz. 10.00 oraz w czwartek 27 czerwca zawieszone zostaną przystanki Orla/Cicha i Orla/Konopnickiej dla linii „1”. W zamian uruchomione zostaną przystanki dodatkowe Wileńska/Wysoka (obowiązujące w obu kierunkach). Funkcjonowanie tych przystanków zostanie przywrócone w piątek.

- Za utrudnienia przepraszamy - Andrzej Różański, inżynier miasta.