Na jeden dzień parking Centrum Handlowego „Echo” stanie się 51. stanem USA i pabianiczanie będą mogli zasmakować w prawdziwie amerykańskiej uczcie: od konkursów zaczynając, przez strefę amerykańskich aut, a na niezwyciężonych rugbystach kończąc.
Tego dnia fast-food jest całkowicie usprawiedliwiony, a najodważniejsi będę mogli wziąć udział w konkursie jedzenia hot-dogów.
Nie zabraknie także jedynej w swoim rodzaju – muzyki country. Zmierzyć się będzie można w rzucie podkową, łowieniu złota. Będzie można usiąść za sterem legendarnego mustanga.
– America Festival to impreza organizowana po raz pierwszy. Chcemy, by nasi goście zasmakowali idei „American dream” i dostali rozrywkę, której do tej pory w Pabianicach nie było. Gry i konkursy, takie jak darts czy poszukiwanie złota to zabawa dla całej rodziny. Będzie można porozmawiać z właścicielami aut i rugbystami o ich pasji. Mamy także nadzieję, że swoją obecnością zaszczyci nas sama Marylin Monroe... - opowiada Krystian Dobrzański, organizator z agencji eventowej Creality.
Ameryka będzie bliżej niż kiedykolwiek. Kiedy?
America Festival, 13 września w godzinach 12.00-17.00 na parkingu Centrum Handlowego „Echo” w Pabianicach (ul. Zamkowa 31).