Ankieta ma pomóc w przygotowaniu strategii miasta na lata 2015-2022. Mogą wypełnić ją mieszkańcy, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe. 

Czas na przesłanie swojej opinii mamy od 11 sierpnia do 11 września. 

Jakie są pytania?

- Pierwsza część dotyczy jakości życia mieszkańców: czy mieszkańcy uważają, że miasto się rozwija, jak oceniają stan edukacji, ochrony zdrowia, komunikacji czy zieleni, która część miasta wymaga pilnego remontu, co jest największym problemem społecznym i co największą szansą dla miasta - informuje Aneta Klimek, rzecznik prezydenta. 

Ankieta bada też opinie lokalnych przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych z Pabianic. Ankietę można wypełnić przez internet:

- jakość życia mieszkańców miasta Pabianice: http://www.ebadania.pl/962e9d2ab3d8d5aa

- jakość funkcjonowania organizacji pozarządowych na terenie miasta Pabianice: http://www.ebadania.pl/f865426e7a2783e4

- jakość prowadzenia działalności gospodarczej na terenie miasta Pabianice:  http://www.ebadania.pl/fe54fbad4edfdc3e.

Ankiety będą też dostępne w postaci plików tekstowych do pobrania na stronie Urzędu Miejskiego oraz w wersji papierowej w UM.

Wypełnione kwestionariusze należy przesłać elektronicznie na adres: poi@um.pabianice.pl, albo przynieść wydruk do Urzędu Miejskiego (Punkt Obsługi Interesanta - parter). Kwestionariusze badawcze wypełnione za pośrednictwem portalu ebadania.pl zostaną dostarczone automatycznie po zakończonym badaniu.