Chcesz ćwiczyć, ale nie wiesz co i gdzie? Teraz masz szansę spróbować różnych zajęć zupełnie za darmo. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe i dopiszesz (w nawiasie przy odpowiedzi), który z wybranych karnetów chcesz wygrać.

Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy wybranymi karnetami. Codziennie po godzinie 20.00 będziemy publikować 4 nazwiska zwycięzców oraz aktualną ilość karnetów w puli. Konkurs potrwa do wyczerpania karnetów.

Karnety zostały rozdane.

Odpowiedzi można udzielać za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku (pod postami dotyczącymi konkursu) lub mailowo. Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs fit”, natomiast w treści swoje imię i nazwisko, odpowiedź na pytanie oraz jaki karnet chcesz wygrać.

Pytanie konkursowe: Dlaczego chcesz ćwiczyć?

Zwycięzcy:

- karnety będą do odebrania w redakcji (Stary Rynek 7).

Czwartek: miesięczne zaproszenie (4 wejścia w miesiącu) do Szkoły Jogi Alicji Jóźwiak wygrywa Mirosław Domański-Hachułka (dla żony Kamili), karnet o wartości 100 zł na zajęcia do Strefy Ruchu wygrywa Edyta Lewandowska, karnet o wartości 100 zł do Akademii Ruchu wygrywa Anna Piech, karnet o wartości 100 zł do siłowni Conan wygrywa Tomasz Kwiatkowski.

Piątek: voucher za 100 zł całodniowy, zawierający kije, piłeczki i wejście na green ćwiczebny na Polu Golfowym „Arkadia” wygrywa Sebastian Włodarczyk, karnet za 100 zł na zajęcia w Shape fitness & welness w Ksawerowie wygrywa Monika Rykowska, karnet za 100 zł do siłowni Conan wygrywa Marcin Lewkowicz, karnet o wartości 100 zł na zajęcia w fitness klubie Formownia wygrywa Patrycja Moczkowska.

Sobota: karnet o wartości 100 zł na zajęcia do Strefy Ruchu wygrywa Sara Bartczak, karnet do Shape fitness & welness w Ksawerowie wygrywa Damian Czarnecki, karnet (4 wejścia w miesiącu) do szkoły Jogi Alicji Jóźwiak wygrywa Paulina Bednarczyk, karnet o wartości 50 zł  na zajęcia w Szkole Tańca Es-kadrawygrywa Dagmara Bonczał. 

Niedziela: voucher  za 100 zł, całodniowy, zawierający kije, piłeczki i wejście na green ćwiczebny na Polu Golfowym „Arkadia” wygrywa Rafał Grabarz, karnet za 100 zł do Akademii Ruchu wygrywa Monika Gwizdała, karnet o wartości 50 zł na zajęcia w Szkole Tańca Es-kadra wygrywa Magdalena Pękala, karnet za 100 zł do siłowni Conan wygrywa Andrzej Chojak.

Poniedziałek: Karnet za 100 zł na zajęcia w Shape fitness & welness w Ksawerowie wygrywa Anna Robak, karnet o wartości 100 zł na zajęcia w fitness klubie Formownia wygrywa Katarzyna Kosecka, karnet za 100 zł do siłowni Conan wygrywa Norbert Fraszak, miesięczne zaproszenie (4 wejścia w miesiącu) do Szkoły Jogi Alicji Jóźwiak wygrywa Przemysław Stawiarz.

Wtorekkarnet za 100 zł na zajęcia w Shape fitness & welness w Ksawerowie  Agnieszka Włodarczyk, karnet za 100 zł każdy na zajęcia do Strefy Ruchu Sylwia Gorzelska, karnet o wartości 100 zł na zajęcia w fitness klubie Formownia Natalia Morawska , miesięczne zaproszenie (4 wejścia w miesiącu) do Szkoły Jogi Alicji Jóźwiak Iwona Walczak

Środa: 1 karnet za 100 zł  do Akademii Ruchu wygrywa Agnieszka Trzeciak-Dajcz, 1 karnet za 100 zł  na zajęcia w Shape fitness & welness w Ksawerowiewygrywa Michał Owczarek, 1 voucher za 100 zł, całodniowy, zawierający kije, piłeczki i wejście na green ćwiczebny na Polu Golfowym „Arkadia” wygrywa Jakub Morawski, 1 karnet za 100 zł do siłowni Conan  wygrywa Natalia Krauzowicz, 1 karnet o wartości 50 zł każdy na zajęcia w Szkole Tańca Es-kadra wygrywa Sylwia Es(nazwisko do weryfikacji)