Maraton cieszył się powodzeniem, dlatego organizatorzy postanowili dać szansę tym, którzy go przegapili. W sobotę, 1 sierpnia powtórka. Co zobaczymy?

"Więzień zero" godz. 20:30

Opis filmu:

Wyspa St. Leonard położona na Północnym Atlantyku to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Gdy jeden eksperyment się nie powiedzie, cała wyspa stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych ocalałych.

"Furie" godz. 22:30

Opis filmu:

Pewnego dnia Kayla zostaje porwana i wbrew swojej woli musi wziąć udział w krwawej grze, w której zamaskowani mężczyźni polują na młode kobiety. Czy uda się jej uniknąć śmierci?

"Brahms. The Boy II" godz. 00:00

Opis filmu:

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich...

UWAGA!

Dla czytelników mamy konkurs. Do wygrania 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie. Odpowiedzcie na pytanie: Jaki horror przeraził Was najbardziej?

Na wiadomości czekamy do czwartku, 30 lipca pod adresem: konkurs@zyciepabianic.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. 

Dla pozostałych bilety będą do nabycia w cenie 30 zł.