W czasach nowoczesnych platform randkowych biura zapoznawcze mogą wydawać się staroświeckim sposobem na poznanie partnera. Nic bardziej mylnego. W Łodzi powstało pierwsze Ekskluzywne Biuro Zapoznawcze Incognito dla tych, którzy potrzebują indywidualnego podejścia. To połączenie tradycyjnej swatki z wszechobecną technologią. Stworzono je dla osób dojrzałych i otwartych na realną znajomość. Kto korzysta z usług Incognito?

- Są to osoby, które szukają trwałego związku, ale niekoniecznie zależy im na ślubie. Niektórzy szukają partnera, chcąc zachować swoją przestrzeń życiową. Są i tacy, którzy szukają po prostu przyjaźni – wyjaśnia pani Aleksandra, założycielka biura.

Pod jej skrzydła trafiają osoby dojrzałe – głównie po 40. roku życia, mające konkretne oczekiwania wobec potencjalnego partnera. W większości posiadają dorobek i doświadczenie życiowe. Portale randkowe nie są dla nich. Sporą część klientów tego ekskluzywnego, łódzkiego biura stanowią seniorzy. Są bardzo aktywni i chętni do zawierania nowych znajomości.

- Szukają bratniej duszy, która wprowadzi do ich życia miłość i radość. Nie chcą spędzać emerytury przed telewizorem, czy bawić wnuczęta. Miło jest zobaczyć, że są wciąż ciekawi świata – twierdzi konsultantka.

Singlom odwiedzającym panią Aleksandrę zależy, by budować wartościowe relacje oparte na zaufaniu i uczciwości. Nie chcą tracić czasu na przeglądanie tysięcy anonsów internetowych. Łatwo zniechęcić się przy tym i nabrać złego nastawienia do płci przeciwnej.

- Internet tylko pozornie stwarza olbrzymie możliwości do znalezienia miłości – podkreśla swatka. - Bardzo łatwo można dać się oszukać w sieci, bo ciężko tam zweryfikować podane w ogłoszeniach informacje.

Biuro Incognito pomaga uniknąć takich rozczarowań, dlatego zgłasza się do niego coraz więcej zainteresowanych usługą. Obowiązuje tu podawanie prawdziwych danych podczas podpisywania umowy, co daje zwiększone bezpieczeństwo klientom.

Podczas pierwszego spotkania konsultantka stara się jak najwnikliwiej poznać klienta – m.in. jego osobowość, wartości i oczekiwania wobec kandydatów.

- Ułatwia to później kojarzenie osób. Dobieram je według energii życiowej – opowiada pani Aleksandra.

Na podstawie ankiety powstaje profil osobowy, w którym umieszcza się informacje m.in. takie jak: wiek, wygląd, stan cywilny, rodzinny, zawód czy zainteresowania. Jeśli ktoś jest w separacji, musi okazać stosowny dokument.

Zwieńczeniem nawiązania współpracy z biurem zapoznawczym jest pisemna umowa wraz z oświadczeniem, że przekazane w trakcie rozmowy informacje są zgodne z prawdą.

Incognito kojarzy pary na trzy sposoby.

Konsultantka biura inicjuje wymianę kontaktów między klientami. Klienci będą mieć również możliwość inicjacji kontaktu osobiście - poprzez platformę internetową. Każdy dostaje sekretny znak rozpoznawczy.

Czemu ma służyć? Wskazuje, kto jest wolny i otwarty na relację.

- Taki znak umożliwia klientom rozpoznanie się na ulicy i inicjację kontaktu. Tak samo, jak osoby po ślubie noszą obrączkę i stąd wiemy, że są w związku – wyjaśnia konsultantka.

Swoim zasięgiem biuro pani Aleksandry obejmuje osoby z Łodzi i okolicy.

- Zależy mi, aby zbudować lokalną społeczność osób stanu wolnego. Statystyki pokazują, że związki na odległość nie zdają egzaminu – szansę na przetrwanie ma ok. 10 procent.

Komu Incognito pomaga znaleźć partnerów?

Biuro zaprasza osoby po 30. roku życia - młodsze mogą zostać przyjęte po rozmowie. Mile widziani są oczywiście seniorzy.

Ekskluzywne Biuro Zapoznawcze INCOGNITO znajdziecie w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 47, nr telefonu: 577 - 842 – 115

Facebook: Incognito Ekskluzywne Biuro Zapoznawcze w Łodzi

www.jestem-incognito.pl