O co chodzi? Zasady konkursu są bardzo proste. Zadaniem uczestników jest wymyślenie czegoś, co ułatwi życie wszystkim mieszkańcom Łódzkiego. Projekt i opis swojego pomysłu uczestnicy konkursu będą mogli zgłaszać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie http://www.lodzkiemapomysl.pl

Konkurs ruszył 15 lipca, zgłoszenia przyjmowane będą do 31 sierpnia do godz. 23.59.

Jurorzy będą oceniać innowacyjność projektu, użyteczność, jego zasięg i wykonalność. Uczestnik musi udowodnić, że jego projekt można zrealizować.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce zwycięzca dostanie 50.000 zł na wsparcie realizacji projektu. Czworo finalistów otrzyma tablety. Będą też nagrody internautów. Laureaci dostaną smartfony Nokia Lumia 1020, a najciekawszy film dołączony do zgłoszenia będzie nagrodzony kamerą GoPro HERO3+ Black Edition.

Więcej na temat konkursu na stronie: http://www.lodzkiemapomysl.pl.

W ramach kampanii promocyjnej województwa w 21 lokalizacjach w całym województwie pojawi się specjalny kreatywny namiot, w którym organizowane będą darmowe szkolenia z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów i myślenia projektowego. Do nas dotrze w piątek. Będzie w Pabianicach w godz. 10.00-18.00.

Eksperci opowiedzą zainteresowanym mieszkańcom o prostych technikach, dzięki którym łatwiej wypracowywać niecodzienne idee w pracy nad różnymi projektami. Będzie można również skonsultować ze specjalistą swój pomysł na zgłoszenie projektu do konkursu.