Myjnia PROSPER, to już nie tylko myjnia. Chociaż ta nazwa przyjęła się w slangu pabianickich kierowców to przy Partyzanckiej 95 znajdziemy coś więcej, istne samochodowe SPA.

Prosper oferuje wam takie usługi jak:

  • Myjnia ręczna

  • Serwis mechaniki pojazdowej

  • Serwis klimatyzacji *nowy i stary czynnik

  • Wulkanizacja

Do układu klimatyzacji należy zajrzeć co najmniej raz na 2 lata. Wymiana oleju w sprężarce klimatyzacji, odciągnięcie wilgoci z układu oraz nabicie go do pełna na pewno poprawi wasz komfort podróżowania. Prosper oferuje w tym temacie aż 3 stacje klimatyzacji do obsługi trzech aut jednocześnie, przez co unikniecie kolejek i zbędnego oczekiwania na usługę. Odgrzybienie układu oraz wymiana filtra kabinowego, są to niezbędne usługi jakie trzeba wykonać, dbając o nasz samochód.

Warsztat mechaniki pojazdowej również pracuje szybko i rzetelnie. Jest to serwis samochodowy na miarę XXI wieku, posiadają oni łącznie 7 stanowisk do obsługi waszych pojazdów Wymiana podstawowych elementów układu hamulcowego jak klocki i tarcze mogą odbyć się nawet tego samego dnia. To samo dotyczy szybkich usług jak wymiana oleju i filtrów.

Rozrządy , naprawa układu zawieszenia, diagnostyka komputerowa … długo można wymieniać czym zajmują się mechanicy przy Partyzanckiej 95, ale można śmiało stwierdzić, że na pewno służą pomocą w każdej sytuacji.

Firma oferuje także antykorozyjne zabezpieczenie podwozia, a to szczególnie dla właścicieli kilkunastoletnich pojazdów bardzo atrakcyjna oferta.


ul. Partyzancka 95 95-200 Pabianice

668 862 246 Centrala

695 304 673 Warsztat

882 420 529 Myjnia

www.wulkanizacja-prosper.pl

www.myjniaprosper.pl