Rusza tradycyjny świąteczny konkurs Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która już po raz trzeci nagrodzi autorów najpiękniejszych dekoracji świątecznych okien i balkonów w blokach spółdzielni.

- W okresie przedświątecznym chętnie wieszamy piękne dekoracje w oknach i na balkonach. Cieszy nas, że z roku na rok jest ich coraz więcej – mówi Wacław Przybylski, prezes PSM. - Mamy nadzieję, że nasz konkurs zaangażuje w tym roku kolejnych mieszkańców, dzięki czemu dekoracji jeszcze przybędzie.

Do konkursu zgłaszać można świąteczne dekoracje okien i balkonów z zasobów Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wystarczy wysłać zrobione po zmierzchu zdjęcie na adres konkurs@psm-pabianice.pl lub dostarczyć je do Biura Obsługi Mieszkańców przy ul. Zamkowej 42/44.

- W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko właściciela, mieszkańca lub osoby upoważnionej, numer domu, mieszkania i numer telefonu – wylicza Agnieszka Wójcik, koordynator konkursu.

O pomoc można też poprosić organizatorów. Wystarczy zadzwonić pod numer 513 038 588, a przedstawiciel spółdzielni, wykona zdjęcie i przygotuje zgłoszenie konkursowe.

Podobnie jak w zeszłym roku, do konkursu przyjęte zostaną tylko zdjęcia dekoracji wykonane po zmierzchu. Termin zgłaszania zdjęć minie 30 grudnia 2015 roku w południe. Na początku stycznia zbierze się jury, które wybierze trzy najpiękniej przystrojone okna lub balkony. Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznanych nagrodach do 18 stycznia 2016 roku. Czekają na nich: kuchenka mikrofalowa, odkurzacz i czajnik elektryczny.