„Szanowni Państwo, zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej Parku Miejskiego im. Juliusza Słowackiego” - pisze dziś na stronie Urzędu Miejskiego prezydent Zbigniew Dychto.

- Od pewnego czasu trwa dyskusja na temat tego, czy przestrzeń ta ma być ogrodzona, czy też należy pozostawić ją w takim stanie, jak dotychczas - mówi Dychto. - Zachęcam Państwa do tego, abyście wzięli udział w tej dyskusji i odpowiedzieli na dwa pytania dotyczące parku, zawarte w ankiecie. Chcę, by teren ten, wpisujący się w piękną historię naszego miasta, był miejscem, w którym pabianiczanie będą czuli się bezpiecznie i komfortowo, dlatego też proszę o Wasze głosy w tej sprawie.

Na opinie czeka do 8 września.

Ankieta: um.pabianice.pl/informator-miejski/konsultacje-spoleczne/konsultacje-spoleczne-dotyczace-parku-im.-juliusza-slowackiego/ankieta

Ankiety (format doc lub pdf) można przesyłać na adres: zdychto@um.pabianice.pl lub poczta@um.pabianice.pl. Można je również wrzucać do skrzynki korespondencyjnej przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego (ul. Zamkowa 16).

 

Share on tumblrShare on facebookShare on twitterShare on emailMore Sharing Services0