McDonald’s w Pabianicach to 311 obiekt tej sieci w Polsce.
W sobotę (14 września) o godz. 7.00 otworzy drzwi po raz pierwszy dla klientów.
W środku na fotelach zmieści się 85 osób. Kolejne 64 osoby (jeśli nie będzie padać) będą mogły usiąść w ogródku na powietrzu.

Komfort mają nam zapewnić wygodne, tapicerowane meble. Sale zdobią żywe barwy. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest parking dla samochodów i stojak rowerowy. 

- Nowa restauracja sieci w Pabianicach to obiekt typu McDrive® - także dla zmotoryzowanych. Sala jadalna jest klimatyzowana - informuje Dominik Szulowski. - Restauracja w godzinach porannych ma menu śniadaniowe, w którym znajdują się dania bazujące na jajkach, produktach zbożowych czy bekonie.
 
Dla dzieci została przygotowana zewnętrzna zabawka. Restauracja pozwala bezpłatne korzystać z internetu poprzez hot spot WiFi.
- Cieszymy się, że nasza marka pojawia się na gastronomicznej mapie Pabianic – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska. - Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w gusta naszych nowych gości. Przygotowaliśmy dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodne parkingi. Sprawną obsługę gości zapewnia personel złożony z 49 pracowników restauracji.
 
Sala jadalna i linia McDrive będą czynne przez cały tydzień w godzinach 7:00-23:00. 
Budowa restauracji na Zielonej Górce trwała ponad trzy miesiące.
 
Kupując zestaw powiększony, chicken box, sałatkę kurczak premium lub sałatkę kurczak grillowany premium można dostać szklankę coca-coli gratis.
 
McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 311 restauracji McDonald’s (w tym 91 z McCafé), które zatrudniają ponad 16 000 osób. 179 z nich to obiekty prowadzone przez 58 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.