Podczas imprezy na parkingu centrum handlowego „Echo” wystąpią m.in. lokalne gwiazdy. Zespół Suchy Pion grający ciężką muzykę (metal) oraz RZK Sound, który gra przede wszystkim reggae, choć w swoje kawałki wplata również blues, rock, punk i ska.

Na scenie pojawią się również bardziej znane zespoły. Na razie pewne jest, że dla pabianickiej publiczności 13 stycznia zagra grupa Bakshish. To polski zespół muzyczny grający muzykę reggae. Został założony w Kluczborku w 1982. Prowadzi go dobrze znany na niezależnej scenie Jarex. Bakshish ma na koncie ciepło przyjmowane płyty z korzennym reggae: "One Love", "Eye" i "B3". Możemy liczyć na to, że podczas orkiestrowego koncertu zagrają swoje najbardziej znane przeboje.

- Grupa należy do najstarszych, ale i najlepszych polskich formacji grających muzykę reggae – mówi Dariusz Kamieniak, szef sztabu WOŚP w Pabianicach. - Mamy jeszcze jedną muzyczną niespodziankę, którą ogłosimy, gdy zostanie podpisana umowa.

Podczas niedzielnego finału atrakcji, które będą miały miejsce na scenie, będzie o wiele więcej. Zaplanowano: pokaz tresury psów policyjnych, pokaz wozów strażackich, zawody „Zostań strażakiem z Firefighter Combat Challenge” (tor przeszkód), off road – jazdę na quadach po torze, symulator jazdy z samochodem terenowym z BRCJanmorProEliteMotoSport oraz finał akcji „Złota Klasa” (w akcji bierze udział 117 klas i 11 przedszkoli).