Zakończył się rajd rowerowy. Jego organizatorami byli: Towarzystwo Przyjaciół Pabianic i PTTK. Wzięło w nim udział około 800 cyklistów. Swych reprezentantów miały wszystkie szkoły podstawowe, gimnazja oraz ZS 2, ZS 3 i I LO. Rowerzyści wyruszyli ze Starego Rynku, meta była na stadionie przy ul. Grota-Roweckiego.
Tutaj „sierotka” z wielkiej szklanej kuli wylosowała karteczki z nazwiskami uczestników rajdu. Wylosowani dostali: 14 rowerów, 8 kasków rowerowych i lampek do rowerów.
Rower od prezydenta Pabianic dostała Iga Kwiatkowska z SP 1. Starosta pabianicki ufundował rower, który wylosowała Katarzyna Balicka z SP 1.


Kolejne rowery otrzymali: Artur Pik z SP 1, Michał Dobaniewicz z SP 3, Sławomir Śpionek z SP 13, Maciej Kubiak z SP 13, Julia Kasprzak z SP 13, Norbert Woch z Gim. nr 3, Agnieszka Kempa z ZS 3, Patryk Wesołowski z ZS 2, Klaudia Rybińska z Gim. nr 3, Zuzanna Kaczmarek z SP 1, Marta Szwagrzak z Gim. nr 3, Karolina Sobczak z Gim. nr 3.

Rowery i pozostałe nagrody ufundowali: prezydent, starosta, Andrzej Biernat - minister sportu, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Pa-Co-Bank, firma Jantoń, Opal Tour, szkoła kierowców Rybak, Zakład Energetyki Cieplnej, sklep rowerowy Matex oraz Philips SA. Golf Club ufundował 5 voucherów na naukę golfa. Zostały one wręczone dzieciom jako nagrody w konkursie wiedzy o I wojnie światowej w ramach „Operacji Łódzkiej 1914”, jednej z części tegorocznego rajdu.