Na klientów czeka wiele promocji. Drzwi sklepu zostaną otwarte w najbliższy piątek o godzinie 7.00 (przy wejściu do galerii od ul. Zamkowej) POLOmarket będzie czynny 7 dni w tygodniu. 

W dniu otwarcia POLOmarket na pabianiczan czekają super ceny. Promocje będą obowiązywały do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. 400 osób, które jako pierwsze 26 listopada przekroczą próg nowo otwartego sklepu, otrzyma słodkie upominki. Przygotowano także konkursy z ciekawymi nagrodami. 

Sklep POLOmarket oferuje szeroki wybór artykułów ułatwiających codzienne zakupy – od spożywczych, chemię, po artykuły gospodarstwa domowego. Są też doskonałym miejscem na cotygodniowe, duże, rodzinne zakupy. 

Co wyróżnia sklep POLOmarket?

Dzięki codziennym dostawom klienci zaopatrzą się w nim zawsze w świeże warzywa i owoce najwyższej jakości. Większość z nich  dostarczanych jest przez polskich rolników i hodowców. Pabianiczanie kupią tu również ciepłe pieczywo, wypiekane na miejscu w specjalnym piecu oraz produkty dostarczane przez lokalnych piekarzy. Planowanie posiłków dla całej rodziny umożliwi  tradycyjna, obsługowa lada mięsna, ze świeżymi produktami na wagę. 

Zakupy w POLOmarket ułatwi przestronne wnętrze oraz widoczne oznaczenia pomagające szybko znaleźć niezbędne towary, również te w promocyjnych cenach. 

 

Gazetka otwarciowa w pdf do pobrania tutaj https://we.tl/t-Pj3WyqfWY8

 

ZAPRASZAMY w najbliższy piątek 26 listopada od godziny 7.00

Centrum Handlowe "ECHO" ul. Zamkowa 31.