Czerwone stroje miał „WOŚP Team”. W reprezentacji był Michał Pietrzak, szef sztabu, oraz byli prowadzący WOŚP - Piotr Chrabelski i Dariusz Kamieniak. Zagrał też Marcin Krebs, znany biegacz oraz grono harcerzy z hufca ZHP Pabianice. Były też dwie wolontariuszki: Joanna Pietrzak i Kamila Kot. Kapitanem drużyny sztabowej był 5-letni Jaś.

- Zabawa przede wszystkim. O to chodzi w tym finale. Tak podchodzi do tego nasza drużyna. Zgłosiłyśmy się z Kamilą, aby nie przełamać mit, że tylko panowie mogą grać w piłkę nożną – powiedziała Joanna Pietrzak z drużyny sztabu WOŚP.

W drużynie „Przyjaciele Orkiestry” zagrali m.in: prezydent Grzegorz Mackiewicz, starosta Krzysztof Habura, Marek Gryglewski, wiceprezydent, Krzysztof Rąkowski, przewodniczący Rady Miejskiej, radni miejscy i powiatowi oraz prezesi klubów sportowych. Po tej stronie również była reprezentacja pań. Na boisko weszła Danuta Koralewska, była koszykarka.

WOŚP 2022: Mecz piłkarski

Na boisko wchodziło 5 zawodników i bramkarz. Było wyjątkowo dużo zmian.

Po meczu towarzyskim rozpoczął się Orkiestrowy Turniej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 12 drużyn.

Podczas imprezy odbyły się pierwsze licytacje orkiestrowych gadżetów. Za 30 złotych poszła koszulka męska w rozm. S. Ręcznik z logo WOŚP-u wylicytowano za 60 zł, kubek – 60 zł, koszulka rozm. L – 100 zł, poduszka – 70 zł.

WOŚP 2022: Mecz piłkarski