Dzień otwarcia  trzynastego sklepu Lidl w Łodzi to czas wielu atrakcji, również dla pabianiczan.  W czwartek 17 marca o godzinie 8:00 przy ul. Tymienieckiego 16 B  otwarty zostanie Z tej okazji będzie festyn i zakupy w promocyjnych cenach.
 
- Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać, przygotowaliśmy konkurs – informuje Agata Wancerz.
 
Na zwycięzców czeka nagroda - kosz produktów od Lidla wartości 60 zł. 
 
Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy:
 
 Podać nam swój przepis na ulubioną przekąskę. 
 
Na odpowiedzi czekamy do 16 marca (środa) do godz. 10.00. Odpowiedzi prosimy słać na adres: konkurs@zyciepabianic.pl. Nagrodę otrzyma najbardziej oryginalny i smakowity przepis na przekąskę. 
 
Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba podać też dane do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres do korespondencji i numer telefonu komórkowego. Agencja zapewnia, że dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w celu realizacji konkursu i przekazania nagród. Nagrody będą wysłane do zwycięzców kurierem w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu. Agencja przekaże firmie kurierskiej dane zwycięzcy (imię i nazwisko, adres dostawy oraz numer telefonu) w celu realizacji dostawy.
 
Zwyciężczynią konkuru została Beata Antoszczyk. Jej przepis na roladki śliwkowo-boczkowe:
Składniki:
śliwki suszone
boczek wędzony w plasterkach
 
Wykonanie:
Śliwki zawijamy w plasterek boczku i nadziewamy na wykałaczkę.
Jeśli śliwki są duże można je podzielić na dwie lub trzy części.
Roladki zapiekamy w temperaturze 180 stopni około 15 minut (aż się boczek zarumieni).
 
Połączenie słodkości i aromatu śliwki z kruchością aromatycznego boczku daje przepyszny efekt. Robi się je prosto i błyskawicznie, a efekt jest niezwykle smakowity :)
Najlepsze na ciepło, ale można też jeść na zimno.