Już 21 kwietnia zostanie otwarty sklep Lidl w Pabianicach przy ul. Waltera-Jankego. Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu. Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać, przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody – kosz produktów od Lidla. 
 
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:
Ryneczek Lidla to miejsce, gdzie zawsze kupisz świeże:
a). warzywa i owoce  b). mięso  c). artykuły chemiczne.
Podaj też przepis na najlepszą Twoim zdaniem potrawę z dodatkiem warzyw.
 
Na odpowiedzi czekamy do 21 kwietnia (czwartek) do godz. 10.00. Odpowiedzi prosimy słać na adres: konkurs@zyciepabianic.pl. Nagrodę otrzyma najbardziej oryginalny i smakowity przepis, przy którym musi być prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie. 
 
Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba podać też dane do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres do korespondencji i numer telefonu komórkowego. Agencja zapewnia, że dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w celu realizacji konkursu i przekazania nagród. Nagrody będą wysłane do zwycięzców kurierem w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu. Agencja przekaże firmie kurierskiej dane zwycięzcy (imię i nazwisko, adres dostawy oraz numer telefonu) w celu realizacji dostawy.