ad

Firma Tako Media, producent paradokumentów „Dlaczego Ja”, „Trudne sprawy”, „Pamiętniki z wakacji”, „Sekrety sąsiadów”, „Dzień, który zmienił moje życie” poszukuje aktorów - amatorów do swoich seriali oraz kilku nowych produkcji (w tym najnowszej, nagrywanej w Hiszpanii). Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Każdy może spróbować sił podczas castingu, który niebawem odbędzie się w Pabianicach.

- Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu „od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting - zachęcają organizatorzy.

Casting odbędzie się 15 oraz 16 lipca w Hotelu Piemont przy ul. Kilińskiego 25.

W środę (15 lipca) casting będzie odbywał się w godzinach 10.15-17.15, a następnego dnia od 9.00 do 16.00.

Organizator castingu zastrzega, że mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym z castingów „Tako Media” lub ewentualnie brały w nim udział dawniej niż 2 lata temu.

Do programu telewizyjnego chętnych poszukuje również grupa TVN. Producenci szukają osób o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach do programu „Ugotowani”. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: j.zenczewska@tvn.pl lub 519 520 329. Z wybraną 4 uczestników program nagrywany będzie w terminie 26-30 sierpnia 2015.