Ciąg dalszy remontu ul. Nawrockiego. Od środy 25 czerwca od godz. 12.00 na stałą trasę wracają autobusy linii 1. Wciąż jednak zawieszony pozostaje przystanek Nawrockiego/Bracka. „Jedynka” jadąca w kierunku Waltera-Jankego będzie zatrzymywać się na przystanku tymczasowym Nawrockiego/Szpitalna.

Autobusy linii 3, 4, 6 i D wciąż zatrzymują się na przystankach dodatkowych - 20 Stycznia/Nawrockiego i 20 Stycznia/postój taxi.

Od poniedziałku 30 czerwca od godz. 9.00 zostanie zamknięty dla ruchu kolejny odcinek ul. Nawrockiego (od Szpitalnej do Grota-Roweckiego). Autobusy będą kursowały objazdem ulicami Gryzla i Grota-Roweckiego.

„Jedynka” od Dworca PKP bez zmian dojedzie do Sikorskiego, dalej pojedzie zmienioną trasą ulicami: Nawrockiego, Szpitalną, 20 Stycznia, Gryzla, Grota-Roweckiego do Nawrockiego i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 3 z Sikorskiego bez zmian dojadą do Skargi, dalej pojadą zmienioną trasą ulicami: 20 Stycznia, Gryzla do Grota-Roweckiego i dalej stałą trasą. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje w przeciwnym kierunku.
Autobusy linii 4 i 6 z Waltera-Jankego bez zmian dojadą do 20 Stycznia, dalej pojadą zmienioną trasą ulicami: Grota-Roweckiego, Gryzla do 20 Stycznia i dalej stałą trasą. To samo obowiązuje w przeciwnym kierunku.
Kiedy przewidywany jest powrót autobusów linii 1, 3, 4, 6? 1 lipca po południu.
Więcej o dodatkowych przystankach i zmianach na http://komunikacjapabianice.pl/