Autobusy linii 1 z dworca PKP pojadą bez zmian do ul. św. Jana, dalej objazdem ulicami: Partyzancką, Konstantynowską, Warszawską, Szewską, ks. P. Skargi, 20 Stycznia do Nawrockiego i następnie stałą trasą.

Z Waltera-Jankego dojadą natomiast bez zmian do ul. ks. P. Skargi, następnie pojadą objazdem ulicami: Nawrockiego, 20 Stycznia, Skargi, Bóźniczną, Konstantynowską do Partyzanckiej i dalej bez zmian do dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

kier. Waltera-Jankego: Konstantynowska / Warszawska, Skargi / 20 Stycznia,

kier. dworzec PKP: 20 Stycznia / Skargi, Konstantynowska

Autobusy linii T z dworca PKP pojadą bez zmian do ul. Wiejskiej, dalej objazdem ulicami: Moniuszki, Kilińskiego, „Grota” Roweckiego, Nawrockiego do Warszawskiej i następnie stałą trasą.

Z Guzewa i Rzgowa dojadą bez zmian do ul. Rzgowskiej, dalej pojadą objazdem ulicami: Warszawską, Dobrą, ks. P. Skargi, Nawrockiego, „Grota” Roweckiego, Kilińskiego, Moniuszki i Szarych Szeregów do dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

kier. Rzgów: Kilińskiego / Moniuszki (NŻ), Grota-Roweckiego / hala sportowa, Grota-Roweckiego / os. Kopernika, Grota-Roweckiego / Nawrockiego, Nawrockiego / 20 Stycznia,

kier. dworzec PKP: Skargi / Dobra (NŻ), Skargi / Nawrockiego, Nawrockiego / Bracka, Grota-Roweckiego / Gryzla, Grota-Roweckiego / Bugaj, Grota-Roweckiego / Kilińskiego

Poza tym przesunięte zostaną godziny odjazdów linii T w dni powszednie, w celu zapewnienia przesiadek: z Guzewa z 6:31 na 6:16 oraz z CH Ptak Outlet z 9:43 na 9:54.

Dodatkowo (od 7 marca) kurs linii 2 z godz. 5:10 z Waltera-Jankego do Podmiejskiej w dni powszednie zostanie przesunięty na godz. 5:05 (w celu umożliwienia przesiadki na linię nr 3 do Sikorskiego).

Przeczytaj też: Od marca zdrożeją bilety autobusowe.

- Obowiązujące w Pabianicach bilety czasowe uprawniają do przesiadania się między autobusami MZK w oznaczonym czasie 40 lub 60 minut - przypomina Aneta Klimek z Urzędu Miejskiego. 

Otworzą skrzyżowania w centrum Pabianic. Które zamkną?