To czytelnicy zadecydowali i w internetowym głosowaniu wybrali autorów najlepszych zdjęć nadesłanych na konkurs fotograficzny „Moje Pabianice”.

Najwięcej głosów otrzymała praca Marty Łuczak, która w nagrodę otrzyma możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej w butikowym hotelu „Łódzki Pałacyk”. Drugie miejsce zajęło zdjęcie przesłane przez Dianę Rosińską, która w nagrodę otrzyma bon w wysokości 300 zł na zakup biżuterii w salonach A&A. Ostatnie miejsce na podium należy do Łukasza Wrońskiego, którego organizator w nagrodę zaprasza na kurs golfa na polu golfowym A&A Arkadia w Pabianicach.

Marta Łuczak I miejsce
Diana Rosińska II miejsce
Łukasz Wroński III miejsce

Konkurs był organizowany wspólnie przez redakcję „Życie Pabianic” oraz inwestora centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia, które powstanie w Pabianicach, firmę A&A. Wszystkie zdjęcia, które zostały nadesłane na konkurs i nie znalazły się w zwycięskiej trójce mają szansę stać się częścią wystawy „Moje Pabianice”, która jest planowana po wybudowaniu centrum Tkalnia.

- Społeczność lokalna jest dla nas bardzo ważna, zależy nam na sprostaniu jej oczekiwaniom. Z tego względu w ciągu ubiegłych kilku miesięcy zorganizowaliśmy sondę internetową dzięki której zainteresowani mogli przyczynić się do wybrania nazwy nowo powstającego centrum handlowego. Poprzez konkurs fotograficzny „Moje Pabianice” chcemy umożliwić pasjonatom fotografii zaistnienie na wystawie. Ponadto, w centrum handlowo - rozrywkowym Tkalnia planujemy stworzenie miejsca poświęconego osobom, które zapisały się w historii miasta – komentuje Adrian Majsterek, współwłaściciel spółki A&A, inwestor centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.