Ganesz Crest zajął I miejsce w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego Bełchatów Power Dance 2010 w Bełchatowie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach tanecznych: street dance (hip hop, funky, break dance, electric boogie) i inne formy tańca (taniec współczesny, jazz, funky jazz, show dance), a do tego podzielony był na trzy etapy (wysłanie płyty z nagraniem, etap eliminacji na scenie, finały).

- Braliśmy udział w kategorii street dance i pokonując 7 ekip wyłonionych z pierwszego etapu zdobyliśmy I miejsce - wyjaśnia Beata Stasiak. - Damian Lipiński w taj samej kategorii tanecznej przebrnął przez wszystkie trzy etapy i rywalizując już na scenie z osiemnastoma uczestnikami zajął III miejsce.

W jury konkursu zasiadali: Natalia Madejczyk (finalistka I edycji You can dance), Radosław Stępniak (instruktor, pedagog i choreograf) i Tomasz Balcerek (instruktor, pedagog, choreograf, założyciel grupy tanecznej BIG KAYK, sędzia PFT).

- Cała moja grupa postanowiła dedykować ten sukces Agnieszce Miś - dodaje Beata.

To czołowa tancerka grupy SPOKO z Zielonej Góry - mistrzów Polski IDO, wicemistrzów świata IDO, mistrzów Polski HIP HOP INTERNATIONAL, jedynych do tej pory reprezentantów Polski na mistrzostwach świata w LAS VEGAS, która trzy tygodnie temu poprowadziła dla Ganeszu warsztaty hip hop.

- I jako człowiek, i instruktor wywarła na nas ogromne wrażenie - dodaje Beata. - Uczyła nas, jak tańczyć, ale chyba przede wszystkim, jakim tancerzem być. Wydobyła z moich ludzi niesamowitą energię i jeszcze większą chęć do traktowania tańca jako wielkiej pasji.